Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha már idegileg...

Mit csináljak ha már idegileg annyira ki vagyok, hogyha azt gondolom, hogy az öngyilkosság lenne a legjobb? bővebben lenn

Figyelt kérdés
Annyi bajom van már,hogy nem bírom.Vannak barátaim,de mégsem olyan igaziak akikkel mindent megbeszélhetek vagy akiket tényleg érdekel mi a bajom.A családom sem az igazi a nevelő apám egy ideg beteg állat apám egy gy*kér aki lesz*rja mi van velem anyámnak meg fel sem tűnik ha bármi bajom van is..És van egy fiú is akivel nem olyan rég volt köztünk valami és nagyon szeretem de nem lett semmi mert nem tudta mit akar.1 hete elkezdett randizni egy másik lánnyal és nekem ez annyira rossz,hogy már nem bírom.:/

2013. júl. 29. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Fel a fejjel, én ilyenkor mindig szoktam kiabálni a sorssal, hogy "Még mindig nem elég jó, mélyebbről is fel tudok állni, b*sszál ki velem jobban!" Hidd el segít :)
2013. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Emiatt még ne akadj ki :)

Lesznek még mások és tudom,hogy ez gyenge duma (szerintem is,mivel az utóbbi napokban állandóan megkapom),de elvileg így van.

2013. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es

"Csak ennyit tudsz? Tégy próbára!"

Tehát nekem is ismerős :D

2013. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez pont az ami velem is történt, annyi különbséggel, hogy nincs nevelőapám. A baráti sztori ugyanez, és a pasi rész is, annyi különbséggel, hogy én srác vagyok és csaj csinálta ezt velem. :) Én egyszerűen megszakítottam a kapcsolatot ezekkel a "barátokkal" (nem teljesen, de megmaradt a 8 lépés távolság), mert az ilyen emberek nem barátok! Ezeket az embereket nevezzük "havernak", de a barátság az egy más dolog. Másrészt pedig elkezdtem sportolni, odafigyelni arra, hogy mit csinálok, és ez eléggé elfoglal, így nem foglalkozom most ilyen "szerelmi" dolgokkal... :D
2013. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. júl. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne gondolj ilyesmire. Amit javasoltak, hogy szólj be a fentieknek, jó tanács. Ezen felül mászkálj el otthonról nap közben, és szerezz új barátokat. Így otthon se kell lenned, ha nem szeretnél, és talán találsz igaz barátokat is. A fiú miatt pedig ne búslakodj. Inkább legyen így "vége", mint a nagy szerelem közepén.
2013. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de honnan szerezek új barátokat?:/
2013. júl. 29. 15:50
 8/8 anonim válasza:
hogy honnan?:) ez adja magát...
2013. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!