Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meg tudod változtatni a...

Meg tudod változtatni a forgását? Merre látod forogni?

Figyelt kérdés
Kort nemet,légyis írjatok!
2009. okt. 25. 10:48
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Hát ez nem olyan h az egyik jó a másik rossz,hanem az egyik a bal agyféltekét jelenti,a másik meg a jobbat,de egyenértékű a kettő
2009. okt. 25. 19:52
 22/28 anonim ***** válasza:
inkább azt nézzétek, hogy mikor forog melyik lába van a "fal" felé, amikor megfordul a jobb-bal láb változik, tehát az egész csak egy fake
2009. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Öcsém ez könnyű nem akarok dicsekedni de nekem akkor sikerül amikor csak akarom :D ha akarom minden 10 másodpercben megtudom fordítani KÖNNYÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ!
2009. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ha ránézek, akkor többnyire az óramutató járásával megegyezően forog, néha ellentétesen. Ha ellentétesen, akkor szinte bármelyik pillanatban "visszavált" megyegyezőre, de ha megegyezőnek látom, akkor akárhogy koncentrálok, sehogy se vált át ellenkezőre, max akkor ha elbambulok. De ha elfordulok és csak a szemem sarkából látom, akkor pislogás közepette elképzelem hogy a másik irányba forog és akkor képes vagyok úgy látni ahogy akarom.
2009. okt. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, lemaradt hogy 28/F
2009. okt. 26. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Meg tudom változtatni. De ez a számolás-érzés dolog, amit az egyik válaszadó írt, tényleg durva!
2009. okt. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Fél perc után sikerült, 12/L
2009. dec. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Nekem is sikerült. Én behunytam a szemem és arragondoltam hogy ellenkezőleg forog mire kinyitottam a szemem pontosan az történt.
2010. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!