Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rohadt nagy kocka lettem?

Rohadt nagy kocka lettem?

Figyelt kérdés

Tetszettek a lányok, de sosem próbálkoztam náluk mert féltem. A bánatomat az xbox live-ba fojtottam (cod black ops 1) és naponta 10 órát játszok vele, és imádom. Eddig sportoltam, deszkáztam, fociztam, de már ez az életem, és rohadtul élvezem, nagyon király. L96A1-es snipert használok extended maggal tuningolva, tigris mintával, secondary-nak meg python revolvert használok, és flashbang-em van, mezei fraggel. Persze fel vagyok szerelve gyors újratöltéssel is.

Mi a véleményed az életemről?



2013. aug. 10. 18:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Azt sem tudnád merre tekeregsz már leszednének egy headshottal.
2013. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ezt onnan tudom, hogy voltak ilyen tesztek és a Microsoft a mészárlást látván úgy döntött, hogy a konzolosok nem játszhatnak PCs-ek ellen. Amúgy technikailag lehetséges lenne.
2013. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

12-13#. az lehet, de attól független mindig a konzolt részesítettem előnyben. És egyszerűen imádom a codot. Nem is értem, hogy élhettem nélküle. Mások szánalmasnak látják ezt az életmódot, az egésznapi kockulást, de nem az. Hihetetlen élményt ad, hihetetlen jó érzés egy longshottal leszedni a wmd-n az egyik pinafejű ellenfél fejét.

Eddig csajt akartam, de szarok én már rá. K*urvajó ez így.

2013. aug. 10. 18:57
 14/23 anonim ***** válasza:

Amúgy én is valamilyen szinten sorstársad vagyok, évekig top arena csapatokat futtattam Misery BG-ben és később Blackout-ban(5vs5 és 3vs3) ahelyett, hogy lányok után lófráltam volna.


Már régóta nem játszok WoW-ot de azért még gondolom most is szép summát kapnék az acc.-omért.


Bánni nem bánom, mert ez egyszer az életben élmény volt(a vanília WoW, BC mindenképp) és szinte minden országban vannak "barátaim" és régi harcostársaim.


Az aukciós házakban is nagy vagyok, nem leszek meglepve ha előbb-utóbb kőgazdagra harácsolom magam. Azért az egyik leggazdagabbnak lenni high pop szervereken nem kis teljesítmény és nem farmolással csináltam hanem flippelgettem.

2013. aug. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Óriási figura lehetsz! Kár, hogy nem mutatod meg magad. Nekem is volt kocka időszakom, én focimanagerekkel játszottam naphosszakat és senki sem értette meg, de én jobban élveztem ezt báminél. Igaz, e közben is dugtam jó nőket, de a managert jobban vártam.
2013. aug. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
14, adsz egy autógrammot?
2013. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
akár hiszed akár nem tényleg voltak rajongóim :)
2013. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

15-ös köszi.

egyébként mondtam én, hogy ez a legjobb dolog a világon. Semmivel sem rosszabb, mint naphosszat a facebook előtt csücsülni, és megosztani a az életed minden egyes részletét idegenekkel, sőt.

2013. aug. 10. 19:20
 19/23 anonim ***** válasza:
A facebooknál biztos jobb a COD az tuti
2013. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Sőt azzal sem hiszem, hogy előrébb lennél ha naphosszat egy pub-ban lógatnád a lábadat mint a kemény mag
2013. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!