Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem érdekel már engem a...

Miért nem érdekel már engem a zene? Más is van/volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Egy éve még teljesen oda voltam a zenéért, egy hónapja meg már csak 13 számot hallgattam összesen, most meg már egyáltalán nincs kedvem zenét hallgattni. Nem érzem hogy hiányozna de zavar a dolog főleg mikor megkérdezik hogy miket hallgatok mert ha azt mondom senki csak körberöhögnek. Lehet az az oka hogy mások előtt annyira nem hirdettem, hogy például a hosszú vonatútakon nem hallgattam semmit?

2013. aug. 11. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, velem is volt már ilyen. Egyszerűen "besokallsz" a sok "zajtól" és egy kis nyugalomra vágysz. Ez teljesen normális, nem vagy ezért semmivel sem kevesebb a többieknél. :)
2013. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem pont ez a helyzet de köszi a választ
2013. aug. 12. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennél nagyobb problémád ne legyen. Egyébként én is csak azt tudom mondani, amit az 1., de ha nem ez a helyzet akkor nem tudom.
2013. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem eléggé közrejátszik, hogy a mai könnyűzene tényleg csak zajnak nevezhető..az összes dal témája leszűkíthető 3 témára és a leghosszabb szám is 5 perces átlagban. Persze, hogy egy idő után nem találsz már benne semmi izgalmat. Hogyha nem idegenkedsz teljesen a gondolattól, akkor ajánlom a komolyzenét. Sokkal jobban megnyugtat és ha mélyebbre ásol a témákban, hogy miért írták, mikor írták ezeket a darabokat, észre veszed, hogy rengeteg mondanivalójuk van és tele van érzésekkel :) de ez csak egy ötlet
2013. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!