Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lehet ez, mit tehetnék?

Miért lehet ez, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval nem merek kiállni magamért,mert valamiért rossz embernek tartom magam,ha valamiért szólni merek másoknak,akkor is ha zavar,ha igazságtalanságnak érzem.Ha mégis megteszem,bűntudatom van utána,meg rögtön elkezdek agyalni,hogy"mi van,ha igazságtalan voltam? ha neki volt igaza? ha csak egy ártatlanon töltöm le a frusztrációm,és nem is volt vele problémám igazából? Nem kellene rögtön ítélkezni stb...)"

32 éves férfi vagyok,és ez az egész így elég gáz...igazából 2 véglet között ingadozom:Agresszív viselkedés/meghunyászkodás.Most már inkább csak az utóbbival élek.De az,hogy egyenesen kiálljak magamért,és a másik szemébe meghunyászkodás nélkül megmondjam a véleményem,az nem megy,ill.nagyon nehezen.Más is jár ilyen cipőben?


2013. szept. 23. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,én is ilyen vagyok csak nálam az a baj hogy az évek múlásával egyre agresszivabb leszek,ezt kb 2 éve vettem észre magamon..tehát ha elsőre nem értette meg szépen akkor másodjára el sem mondom neki,hanem ütném,semmi türelmem nincs. Legtöbbször még működik a vészfék,de volt olyan is hogy nem.Talán egy dühkezelési terápia jót tenne :D 34/F
2013. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!