Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi volt a legnagyobb hiba,...

Mi volt a legnagyobb hiba, amit elkövettél az életedben?

Figyelt kérdés
2013. szept. 24. 02:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezen elgondolkodtam pár percre. Nem tudok ilyet mondani jelenleg. Biztosan hibáztam sokszor, de olyan semmitevőket, hogy már nem emlékszek rájuk. Jelenleg elégedett vagyok az életemmel, nem akarok mást. Ha volt is valami nagyobb hiba gondolom azért nem tekintek rá úgy, mert ha nem követtem volna el, most más életem lenne, de én meg azt nem akarom.
2013. szept. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 LeftBehind ***** válasza:
91%

Az egész 20 éve kezdődött.....

20/F

2013. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Szasz89 válasza:
Elkezdtem hasznalni az internetet.
2013. szept. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
61%
regisztráltam ide :D :D :D :D :D :D
2013. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát, még csak 18 vagyok, de eddig az, a legnagyobb hibám, hogy hagytam magam irányitani, nemvoltak saját céljaim, most kezdenek lenni, most kezdek, próbálok olyan baráti társasággal megismerkedni, amilyennel én úgy gondolom, hogy igenis jól fogom érezni magam és NEM hagyni, hogy már megint a háttér irányitson.
2013. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!