Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvesztettem az összes reménye...

Elvesztettem az összes reményem, mit tegyek? Nincs kiút.

Figyelt kérdés

Belefáradtam az állandó pénztelenségbe, spórolok ahol lehet, de hiába olyan lassan gyűlik a pénz, hogy mire amire összegyűjtöttem nagy nehezen jön egy olyan kiadás amit halaszthatatlan és azt kell kifizetnem. Pl.: Nem egész egy éve éve gyűjtök rendes ágyra és tnap tönkre ment a hűtöm, nem lehet még meg se csináltatni ezért vennem kell egyet abból a pénzből amit majdnem egy éve gyűjtögettem. Vannak terveim, de nem tudom őket megvalósítani, nincsenek sikerélményeim. A körülöttem lévő embereknek annyi minden összejön. Erre is van egy példám a sok közül: Vettem egy lottót, hogy hátha ott összejön valami(életembe először vettem és kb 300 Ft költöttem rá)az egyik barátnőm is vett azután, hogy elmondtam neki, hogy szerencsét próbálok a lottón, ő nyert rajta több 10.000 én semmit. Olyan hatalmas csalódás volt...Mit kellene még tennem, hogy egyenesbe jöjjek? Van munkán, ha van plusz munka azt is elvállalom, alig hűtök, nincs ruhám, mert azon is spórolok, a szüleim csak 40 km-re laknak de ha félévente egyszer hazajárok...egyedül gépem és internetem van meg egy régi telefonom, ennyi a szórakozás, hogy internetezni tudok. Szeretnék tovább tanulni is, de azt is fizetni kéne, jobb környékre költözni, jobb körülmények között élni. De egyenlőre jobban fizető állást se találok...

Mi tegyek? Segítsetek! Ki lehet ebből a helyzetből mászni? 26/L



2013. okt. 7. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress magadnak egy lakótársat vagy egy pasit, akivel meg tudod osztani a költségeket és a gondjaidat is.
2013. okt. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiút mindig van csak meg kell találni. Munkában ne a mennyiségre menj rá, hanem a minőségre. Megkérdezhetem, hogy mit dolgozol? Mit szeretnél tanulni? Albérletben laksz? Ezek ismeretében jobban lehetne segíteni, mert így csak vaktában dobálózhatunk pár ötlettel. Feladni meg sose add fel, tényleg van mindenre megoldás csak keresni kell, esetleg kicsit bevállalósabbnak kell lenni hozzá.
2013. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha akarsz beszélgethetünk!21F

irj privt

2013. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
pincérnő vagyok egy kávézóban, hétvégén pultos, néha vigyázok gyerekekre is igen albérlet lakon egy kis garzon lakéban. Óvónőnek szeretnék tanulni.
2013. okt. 8. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha óvónő leszel akkor ezek a problémák maradnak.... milyen vegzettseged van?
2017. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!