Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindig kiálltok magatokért?

Mindig kiálltok magatokért?

Figyelt kérdés
Velem mindig olyan gyorsan zajlik minden, hogy meg sem tudok szólalni, és ez egyre jobban megvisel. Egyszerüen leblokkolok, csak utána jövök rá, hogy megint kuka voltam és mégis, hogy mit kellett volna mondanom.
2013. okt. 8. 18:59
 1/7 anonim válasza:
Ismerös...én sem kapcsolok gyorsan! Ha tudok, azért kiàllok, de ez nem mindig sikerül.
2013. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte soha :( nincs hozzá erőm és önbizalmam, és tudom, hogy úgyis legyőznének, mert ugye nincs erőm ellenük, és emiatt nem is próbálkozom :(
2013. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Régebben én is így voltam, most többnyire kiállok magamért, de még mindig előfordul,hogy nem.
2013. okt. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, mindig megvédem magam. Igaz, hogy nincsenek frappáns beszólásaim meg nem alázom le a másikat. De mindig biztosra megyek, hogy egyértelmű legyen, én itt nem hagyom magam. De általában nem is szoktak bántani. Gondolom azért, mert látszik rajtam, hogy nem leszek az áldozatuk.
2013. okt. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindig kiállok magamért és 99%-ban sikerül is elérnem vele az elérnivalóimat.
2013. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rendszerint, ha értelmét látom, és a másik agyi kapacitását tartom annyira, hogy egyáltalán belebonyólódjak egy vitába. Ostoba buta emberrel minek vitázzak, úgy se értené meg..
2013. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!