Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek az embernek 25-30...

Szerintetek az embernek 25-30 között kell, hogy legyen egzisztenciája, és stabil párkapcsolata? Ha nincs akkor egy senki?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem, rosszul fizető melóm van,és a párkapcsolatom sem az igazi, család, karrier ,még sehol, ez nagyon lúzerség 27 évesen?

2013. okt. 31. 17:15
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én 25 éves vagyok, tavaly diplomáztam, és a legelső munkahelyemet 3 hónappal a záróvizsga után kaptam, 105 bruttóval. 9 hónapig szenvedtem ezen a munkahelyen kétkezi raktárosként hogy felvettek egy komolyabb nemzetközi zöldségfeldolgozó céghez havi 170 bruttóval. Ez az első komoly fizetésem. Nem egyszerű az egzisztencia teremetés, dolgozni kell érte, viszont hozzátenném hogy én súlyos éveket pazaroltam el azzal, hogy a főiskolát elhanyagoltam. Most jelentkeztem e hónapban mesterképzésre, reménykedem benne hogy jövőre minél hamarabb eltudom kezdeni a tanulást. Egy lakáskasszát is 3 hónapja kezdtem el fizetni, 1,5 hónapja vettem autót magamnak, hozzátenném 85%-át nagyszülők fizették ki. És aki csak gyári munkát végez? Annak mikor lesz egzisztenciája egyedül? Soha. Magyarországon borzalmasak a kilátások ha nincs komolyabb szakmád. Még ha van akkor se egyszerű. Párkapcsolatom nemhogy stabil, de komolytalan sincs.

2013. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!