Mit tehetnek velem?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy iskolában 1 osztály társ elég "erőszakos" volt inkább próbált lenni mert a srác 13 mint én 165 centi 75 kg szóval nem a sportos fajta inkább kövér. Testvére szintén és elég régóta próbálnak velem kitolni. Naponta rugdosódik stb Ez engem zavarni zavart ,de fájni soha nem fáj 7 év Kick Box és 3 év Ökölvívás után nem ijedek meg,de! Múltkor viszont messzire mentek gyerek tesója bunyózni akart puszta ,,játékból" tökön talált gyomorszájon vágott rossz napom is volt nem tűrtem nem erősen de gyomron lehintettem. Suli után nagy keményen 2 en oda jöttek verekedni telefonom kérték játszani sz@rtam gondoltam rá hadják,de nem nekem estek egyiket fel lüktem osztálytársam viszont szívósabb volt ütööt vágott egy ideig védtem aztán mikor betalált egy jol bevitt ütéssel ki ütöttem Szülöket hívta tesója vigyék haza aztán kórházba mentek és feljelentéssel vádolnak mikor úgy érzem nem én voltam a bűnös. Persze sajnálom nem akartam pont bántani ,de gondoltam csak nem dől ki.Szóval most mit tehetnek 13 vagyok.

2013. nov. 5. 21:44
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Arról nem is beszélve hogy másnap igazgatóhoz vittek úgy hogy iskola utáni ügy.
2013. nov. 5. 21:45
 2/16 anonim ***** válasza:

Mond el az igazat , szüleidnek ,őfönek,igazgatóbának

nem te vagy a hibás ők terrorizáltak már hosszú ideje és most is ők kötöttek beléd.

Ha van barátod,oszt társad aki tudn erről akkor őt is megkérhetnéd ,hogy segítsen

2013. nov. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja csak épp jaj cigányokba nem kötünk bele! Gondolják ők.
2013. nov. 5. 23:00
 4/16 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt egyszer ilyen eset, hogy az egyik osztálytársunk belerúgott a másiknak az intim tájékába, az meg összerogyott és fel sem tudott kelni amíg nem jött az ofő és valakit kiválasztott, hogy kísérje haza a lesérült srácot.


A másik pali, aki belerúgott, az nem kapott semmilyen büntetést, mert mint utólag kiderült, mindketten hibásak voltak, elvégre nem egyoldalú volt a dolog, de ez tényleg iskolafüggő, hogy ilyen esetben hogy alakulnak a következmények.


Ha az iskola el is tusolja az ügyet, akkor még mindig ottvannak ugye a szülők, akik ilyen esetben óriási cirkuszt tudnak csinálni, mert legtöbb esetben fogalmuk sincs róla, hogy az ő kicsi fiacskájuk is esetleg hibás lett volna a balhé miatt.


Te csak mond el az igazat, ha esetleg osztálytársak/sulis társak látták már ezt a két verebet kötölőzködni veled az iskolán belül, akkor ők is tanúskodhatnak melletted, viszont ha nem is áll senki melléd, te akkor is mond el pontosan, hogy miként történtek a dolgok.


A szülők fenyegetésével ne foglalkozz, az ilyen felnőttek mindig légbőlkapott fenyegetésekkel tudnak csak dobálózni, de te maradj nyugodt, mert sokkal bonyolultabb és költségesebb egy ilyen feljelentéssel járó folyamat, mint azt a szülők képzelik.


Ezenkívül a rendőrségen ne gondold, hogy nem tudják azt, hogy ilyen korban hogyan mennek a dolgok a fiúk között, mindenki tudja, hogy addig próbálgatja mindenki a szerencséjét, amíg egyszer aztán meg nem járja, viszont minden kamasz ezt csinálja.


A szülőknek elsősorban meg kellene nevelniük a porontyaikat, hogy ne kössenek bele abba, akibe nem kell, mert így még nagyon sokszor kellesz kórházba szállítaniuk őket.

2013. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Most már kb jó uton járhat a dolog kezdem ott hogy reggel osztályfőnöki intést kaptam. Utána én elmondtam mi hogy volt nem hittek nekem az ellenére se hogy 3-om tanúm volt. De mikor ki ment a tanár a gyerek az osztály szeme láttára nekem esett hogy ,,elvágja a nyakamat" ha bemártom. Ez az egész csak azért kínos mert pont azt akarom elkerülni hogy állandóan kórházba keljen vinni őt. Mint múltkor bár állítása szerint csak azért kapott ki mert ő nem akart engem bántani már. Ki tudja. Valószínű meg van mindenkinek az ellenfele. Csak nem értem hogy miért nem lehet rendesen igazságot szolgáltatni mert nekem még mindig nem a szidás beírás fáj ha nem hogy valószínű az ilyenek így tovább folytatják. És persze hogy az a .... monoklija miatt lettem én a bűnös.
2013. nov. 6. 14:11
 6/16 anonim ***** válasza:

Így szóról szóra kérdez rá osztályfonóködnél hogy : Miért én kaptam osztályfőnoki intőt amikor én csak megvédtem magam ?

Szüleid mit mondtak most már biztosan tudnak arról ,hogy mi történt?


Más részről az amit mondott az a hülye gyerek hogy elvágja a nyakad ha bemártod az nem más mint halálos fenyegetés nem csak hogy ki kéne hogy csapják hanem rendőrségi eljárást is vonhat maga útán

2013. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, arról tényleg nem írtál, hogy a te szüleid mit mondanak erről ?


Nekik is kötelességük lenne beleavatkozni ebbe.

2013. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ráadásul némi magyarázattal tartozik az ofőd, amiért intőt adott neked.


Ennyi erővel bárki beverheti valaki másnak a szemét, hogy monoklija legyen, és másnap rád kenik, hogy te voltál az. Nem ? Szóval ennek így semmi logikája nincs, plusz azt írtad, hogy melletted tanúskodtak 3-an, akkor a két másik jószág ellen még tanúskodott más is , vagy csak ők voltak ellened ? Mert így még matematikailag sincs értelme az egésznek, elvégre ők vannak ketten és a te feleden voltak hárman, plusz te.


Ez a késsel való fenyegetés azonban elgondolkoztató. Romákkal jobb nem kikezdeni, mert egy nyavalyás intőért nem érdemes kockáztatni az épségedet az iskolán kívül. Sose tudhatod, milyen bandákkal keveredsz össze, ha felbosszantod őket.

2013. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen ez a másik hogy nem lehet tudni mikor kit vonnak be. Hát rokonai mind tanúskodnak nekik azt mondják hogy ők ott voltak közbe nem szóval matematikailag is előnyben vannak. Nálam barátaim úgy segítettek,hogy a régi megfélemlítést elmondták és hogy az esett előtt kötekedtek,de mondták hogy nem voltak ott. Szüleim hát.... Anya esetnek valóság alapját nem annyira hitte először el csak az után mire elkezdett lilulni karom és oldalam.Apámat először nem érintette meg a dolog csak már most így fenyegetésre mondta hogy próbálja csak meg mert ki visszük a betonos útra őket. De valójában nekik csak a fenyegetés volt az ami fel bosszantotta őket. Tatám legszívesebben lovas kocsival kergetné meg őket.
2013. nov. 6. 19:32
 10/16 A kérdező kommentje:
Szülök is mondták hogy nem foglalkozzak velük meg osztály előtt fenyegettet meg így tanum is van pár. Rendőrségi ügyet nem nagyon szeretnék csak ha muszáj.
2013. nov. 6. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!