Mit tehetnek velem?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy iskolában 1 osztály társ elég "erőszakos" volt inkább próbált lenni mert a srác 13 mint én 165 centi 75 kg szóval nem a sportos fajta inkább kövér. Testvére szintén és elég régóta próbálnak velem kitolni. Naponta rugdosódik stb Ez engem zavarni zavart ,de fájni soha nem fáj 7 év Kick Box és 3 év Ökölvívás után nem ijedek meg,de! Múltkor viszont messzire mentek gyerek tesója bunyózni akart puszta ,,játékból" tökön talált gyomorszájon vágott rossz napom is volt nem tűrtem nem erősen de gyomron lehintettem. Suli után nagy keményen 2 en oda jöttek verekedni telefonom kérték játszani sz@rtam gondoltam rá hadják,de nem nekem estek egyiket fel lüktem osztálytársam viszont szívósabb volt ütööt vágott egy ideig védtem aztán mikor betalált egy jol bevitt ütéssel ki ütöttem Szülöket hívta tesója vigyék haza aztán kórházba mentek és feljelentéssel vádolnak mikor úgy érzem nem én voltam a bűnös. Persze sajnálom nem akartam pont bántani ,de gondoltam csak nem dől ki.Szóval most mit tehetnek 13 vagyok.

2013. nov. 5. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Rendőrségi üggyel sem valószínű, hogy többre mennél.


Hát szerintem, így mindent egybevéve, a legjobb az volna, ha továbbra is kerülnéd őket és megtűrnéd őket magad mellett, amikor szükséges. Pont úgy, ahogyan ezt eddig is csináltad, ez az eset előtt.

Ha ezt tovább bonyolítod, feltételezhető, hogy te fogsz rosszabbul járni.

2013. nov. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Pont így gondoltam én is. Csak kicsit felháborító a tanárok hogy gondolják ezt!?
2013. nov. 6. 20:00
 13/16 anonim ***** válasza:

Lehet ők sem akarnak balhét. Vagy csak simán gyenge felfogásúak ők is.


Mindegy, jobb ha nem foglalkozol semmivel, amiből bajod származhat.

2013. nov. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Persze így lesz. Csak azért nagyon nem jó a magatartásomat is így lerontani a semmiért.
2013. nov. 6. 20:53
 15/16 Csillagok válasza:
Esetleg egy kulturáltabb iskolába nem tudnál átmenni? Az agresszió agressziót szül. Egy iskola elvileg tanulásra való, nem pedig arra, hogy meg kell védened magad, vagy verekedni kelljen bármi miatt is.
2013. nov. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 eztsetudtad válasza:
Azt megfigyeltem már hogy mindig az az áldozat aki jobban megsérül...pedig lehet összetettebb is a dolog.
2013. nov. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!