Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy nőnek az élete során...

Egy nőnek az élete során hányszor fordul meg olyan a fejében, hogy SENKINEK sem fog kelleni?

Figyelt kérdés

van egyáltalán ilyen esemény?


Mert én ugy gondolom, hogy a nők max azon aggódnak, hogy JÓPASINAK nem fognak kelleni. De ha már csak átlagos vagy szintet meg nem ütö pasiknak kellenek, akkor már depiznek, hogy "ők nem kellenek senkinek"...


Egy pasinak meg viszonylag kisebb hibákért is teljes kitiltás jár a 'huspiacról' vagyis egyszerüen SENKI se fog vele szexelni!


De a nőkkel meg AKÁRMI VAN mindig lesz, aki dugjon!


2013. nov. 12. 15:20
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
Elég sokszor!! Aztán jövök én :))
2013. nov. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Nekik csak az fordul meg a fejükben, hogy mi van ha csak a szexre kellenek. És azt hiszik ez rosszabb, mintha senkit nem tudsz találni.
2013. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
ugyanúgy mint a pasiknál.. általában mikor sokáig nem találnak pasit.. vagy mélypont van..olyankor depivel jár együtt
2013. nov. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de olyan nincs, hogy egy férfi nem tud magának nőt szerezni. Ha a külsőd nem előnyös, mással kéne bevágódni, és nem elbújni a sarokba és sírni. Az önbizalom csodákra képes.
2013. nov. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
De mig a nők feltétlen tudnak szexhez jutni, addig a férfiaknak ERŐFESZITÉSEKET kell tenni a legalapabb bármi érdekében is.
2013. nov. 12. 15:35
 6/36 anonim válasza:

"De mig a nők feltétlen tudnak szexhez jutni, addig a férfiaknak ERŐFESZITÉSEKET kell tenni a legalapabb bármi érdekében is."


Valamilyen szexhez lehet, de normális és minőségi szexhez már nem biztos... de férfiként némi pénzért cserébe nagyon könnyen szexhez juthatsz, ha kizárólag erre vágysz, míg pl. dzsigolóból sokkal kevesebb van.

2013. nov. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Uramisten! Erőfeszítést kell tenned? Te szegény.

Nem ártana amúgy tisztázni, hogy szexhez jutáson problémázol vagy kapcsolathoz jutáson?

Mert más "erőfeszítést" igényel a kettő. De egyáltalán, szerinted egy nőnek semmi erőfeszítést nem kell tennie, hogy vonzalmat keltsen egy férfiben? Ez komoly??

Volt neked már nőd egyáltalán?:_

2013. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
Nekem eddig egyszer sem fordult meg a fejemben, de olyan volt, hogy én akartam egyedül lenni, mert másra koncentráltam. Ha pasizni akartam, mindig megtaláltam a megfelelő társaságot a magam számára.
2013. nov. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
Bazz.. kérdező, szerinted egy csaj miért sminkel és miért jár fodrászhoz? Az is erőfeszítés. Te meg erre sem vagy képes...Szánalmas vagy a nyavajgásoddal együtt.
2013. nov. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

A fodrászatba ülni és trécselni az hol áll ahhoz képest, hogy a pasiknak meg a kondiba kell szenvedni? SEHOL! Ég és föld.


Meg jönnek itt ilyennel, hogy a pasiknak nem kell sminkelni buli előtt...Viszont a nők nem fogják fel, hogy egy pasinak nem lehet kisminkelni az önbizalmát.

2013. nov. 12. 15:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!