Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy nőnek az élete során...

Egy nőnek az élete során hányszor fordul meg olyan a fejében, hogy SENKINEK sem fog kelleni?

Figyelt kérdés

van egyáltalán ilyen esemény?


Mert én ugy gondolom, hogy a nők max azon aggódnak, hogy JÓPASINAK nem fognak kelleni. De ha már csak átlagos vagy szintet meg nem ütö pasiknak kellenek, akkor már depiznek, hogy "ők nem kellenek senkinek"...


Egy pasinak meg viszonylag kisebb hibákért is teljes kitiltás jár a 'huspiacról' vagyis egyszerüen SENKI se fog vele szexelni!


De a nőkkel meg AKÁRMI VAN mindig lesz, aki dugjon!


2013. nov. 12. 15:20
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Ha már ennyire a gyúrást erőlteted.. mi az hogy nem mindenkinek megy a gyúrás?? Ezek szerint anyagilag is megengedheted magadnak. Valamilyen betegséged van?
2013. nov. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
hát cska a kilátástalanság, vágod, hogy lemegyek, aztán? SEnki se mondja meg mit kell csinálni. Csak az idő baxnám ott el, plussz még fájna is.
2013. nov. 12. 16:33
 33/36 A kérdező kommentje:
meg amugy nehogy azt gondolja bárki, hogy én kigyurt akarok lenni. Én már egy sima emberi formának is örülnék. Csak nekem abba annyi munkát kell tenni, mint amivel más kigyurja magát.
2013. nov. 12. 16:34
 34/36 anonim válasza:
ha ennyire el vagy eresztve, akkor fogadj egy személyi edzőt. meg probléma megoldva. takarodj.
2013. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Kérdező, hogy te mekkora NULLA vagy!! Meg kell mozdulni? És még fájna is? Óh, bele ne halj amiért meg kell mozdítani magadat. Jézusom, és még neked áll feljebb és tartod igazságtalannak, hogy nincs barátnőd?

Bátyám is nagyon vékony testalkatú volt, egy-két éve elkezdett edzeni járni és nem, nem izmos meg izomagyú kinézete van, de látszik rajta, hogy edzett! És képzeld, tett érte, hogy úgy nézzen ki ahogy szeretne, szenvedéssel és küzdéssel de felszedte azokat a kilókat.

Te meg csak itt picsogsz ahelyett hogy tennél bármit is! Utána kéne például olvasni, hogy milyen edzésterveket ajánlanak neten, étrendeket, stb...

Aki még ennyire minimális (mert ez AZ!) erőfeszítésre se képes csak dagonyázni az önsajnálatban mert az egyszerűbb, kurv.ra nem érdemli meg hogy barátnője legyen! MAgaddal van bajod, mégis a őket hibáztatod.

Tudod mi kéne? A K A R A T E R Ő

Szerintem fogalmad sincs róla, hogy az mi fán terem.

2013. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:

Te most akkor mi jogon is várod el, hogy a nők a kisujjukat is mozdítsák, ha te sem vagy rá képes? Ha te se tolod le a seggedet a konditerembe, akkor ne legyenek már ilyen elvárásaid, hogy persze a nő azért tartsa karban magát, viszont az szerinted nem is erőfeszítés neki... Vagy hogy is van ez?

Másrészt nyilván egy pattanásos, elhízott, esetleg nem elég formás, nem elég szép arcú lányra rá se néznél, mert hát neked jó nő kell! Neked ez jár, munka nélkül! Alanyi jogon!

Nem ártana, ha nem csak a seggedet meresztenéd a pénzeddel, ha valami erőfeszítést tennél, akár sporttal vagy akármivel (és talán rájönnél arra is, hogy semmi nincs ingyen, akkor sem, ha alád tolják), mert a hozzászólásaid alapján tényleg nem nagyon távolodsz el a nullától. Ez az, ami taszítja a nőket, nem a külső!

2013. nov. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!