Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy nőnek az élete során...

Egy nőnek az élete során hányszor fordul meg olyan a fejében, hogy SENKINEK sem fog kelleni?

Figyelt kérdés

van egyáltalán ilyen esemény?


Mert én ugy gondolom, hogy a nők max azon aggódnak, hogy JÓPASINAK nem fognak kelleni. De ha már csak átlagos vagy szintet meg nem ütö pasiknak kellenek, akkor már depiznek, hogy "ők nem kellenek senkinek"...


Egy pasinak meg viszonylag kisebb hibákért is teljes kitiltás jár a 'huspiacról' vagyis egyszerüen SENKI se fog vele szexelni!


De a nőkkel meg AKÁRMI VAN mindig lesz, aki dugjon!


2013. nov. 12. 15:20
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
És azok a nők, akik tetszenek, mit tesznek azért, hogy nekem kelljenek? Tudod mit? SEMMIT.
2013. nov. 12. 15:59
 22/36 anonim ***** válasza:
No akkor áruld el hogy milyen nők tetszenek neked!
2013. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

ide át is másolom, amit egy testépitő gyerek irt az egyik kérdésemhez: (gondolom innentől kezdve ő is hülye)


"56-os válaszolónak: nem, a nők baromira nem képesek tenni azért, hogy kinézzenek valahogy, pláne nem Magyarországon. Vagy virsli lábú, lapos seggű pláza riba_cok műmellekkel, vagy tepsi seg_ű kocsonyatanya mind.

Az, hogy kisminkeli magát, beáll csecsét lógatnia szoliba, meg a fodrászhoz újságot olvasni, pedikűröshöz, manikűröshöz dumálni, ugyan olyan semmit tevés, mint amit ti hisztek a férfiakról.

Ezt amúgy sose értem meg, amég a nők ilyen felszínes trükkökkel akarják kihozni magukból a maxot, miért van bizonyos rétegtől olyan elvárás a férfiak felé, hogy 80-90kg 6-8% testzsírral. Képzeld, nekünk is van elvárás a nőkkel szemben, még pedig az, hogy ne nézzenek ki úgy, mint a gyurmák, vagy fadarabok, ők is nyugodtan letolhatnák a feneküket feszesíteni, lábukat edzeni, felsőtestük tartását javítani egy konditerembe.

Ha arányaiba nézzük, még mindig a nők vannak inkább eltunyulva, és itt nem feltétlen a fitnessre, testépítésre gondolok. 80%-uk már akkor rinyál, ha le kell guggolni, hajolni egy zsebkendőért, vagy Pesten le kell sétálni 2-3 metró megállót. Holott még ha rá is veszi magát vagy a lehajolásra, vagy a leguggolásra vagy a sétára, olyan béna mozgáskoordinációval teszi azt, hogy sírva lehetne rajta röhögni.

Nem sértegetni akartam ezzel, csak tisztázni, ti sem vagytok különbek, és baromira ti sem tesztek azért semmi érdembenit, hogy jó testetek legyen. Mert a manikűr, pedikűr, fodrász, szemceruza, műszempilla baromira nem lényeges... Csak a felszínesség felszínessége."

2013. nov. 12. 16:01
 24/36 A kérdező kommentje:
olyan nök tetszenek, akik teljesen átlagos modon csinosak.
2013. nov. 12. 16:01
 25/36 anonim válasza:

Nem az ő hibájuk, hogy te beéred egy olyan nővel is, aki semmit nem tesz önmagáért.


Én elvárom tőlük, hogy karbantartsák a testüket (rendszeres testmozgás, szőrtelenítés, visszafogottabb smink, igényes megjelenés, öltözködés), fejlesszék magukat (pl. olvasás), legyen önálló véleményük és értékrendjük bizonyos dolgokról, stb.

2013. nov. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
És az kinek a hibája, hogy az olyan nönek is jut jo pasi, aki semmit nem tesz magáért?
2013. nov. 12. 16:04
 27/36 anonim ***** válasza:
Najó, én feladom, okítsa ezt az életképtelent az akinek erre energiája van...
2013. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:

Kérdező,szerintem hagyd a francba ezt a "vitát",mert ez még csak annak sem megy el.Egyértelműen leírod az igazságot,és persze nyilván akinek nem jut semmi,az mit gondoljon?És mit várjon el a nőktől,mikor még egy darab sem jut neki?

Nézd meg akik ellenségesek a válaszaiddal,egytől egyig nők,illetve néhány olyan srác akinek minden összejött.Nos akkor szerinted ők tényleg megfelelően rálátnak a te helyzetedre?Mert én biztos vagyok benne,hogy fogalmuk sincsen egy egy ilyen srác,aki ilyen szar helyzetben van miken ment keresztül,és miért nem sikerült neki.Én mindig mondom,ha csak a felét a szar részének átélték volna annak,amit én ők már akkor belebolondultak volna ebbe az egészbe.

2013. nov. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
Ne haragudj, de egy ilyen kis selejtesnek ki akarna tetszeni, mint amilyen te vagy? :D
2013. nov. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

ja, hát igen...én se érzem át, hogy milyen anyagilag xarba lenni, mert mndig volt pénzem. Csak épp ezért el vagyok átkozva, hogy milyen már, hogy úgy van pénzem, hogy semmit se kell érte tennem.


És nézzek fel azokra, akik sok munkával keresik a semmi pénzeket. És szerintük meg, aki sok pénzt keres az biztos csal, lop, vagy protekciós.


Persze lehet mondani, hogy tanulni kellett volna és akkor lenne jo kereset. De akkor meg jön a kifogás, hogy nem volt rá családnak pénze. stbstbstbstbs


Ugyanugy ti se fogjátok megérteni, hogy milyen rengeteg küszködéssel csekély nöket összeszedni. És jösztök azzal, hogy gyurjam ki magam. Persze azt meg nem fogod fel, hogy nem mindenkinek megy a gyurás.

2013. nov. 12. 16:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!