Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha eddig senkinek sem jöttem...

Ha eddig senkinek sem jöttem be, akkor ronda/rossz ember lehetek, vagy csak az igényeink nem passzoltak?

Figyelt kérdés
Nem tartom magam kimondottan menthetetlennek semmilyen téren, épp ezért furcsállom, hogy sosem volt senkim, de még csak azt sem vettem észre a nőkön, hogy tetszenék bármelyiknek is, pedig munkámból kifolyólag sok embert ismerek. 22/F

2013. nov. 6. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálkoztál is valakinél? Mert nem sok lány fogja azt mondani, hogy bejössz neki, meg akar ismerni jobban.
2013. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel semmit nem tudunk rólad, ezért ennyiből nem fogjuk tudni megmondani neked, hogy mi a gond (vagy van-e gond).
2013. nov. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1: Nem tudnám az összes végtagomon megszámolni, hogy mennyiszer. És úgy érzem, általában hozzám hasonlóaknál.
2013. nov. 6. 15:17
 4/7 A kérdező kommentje:
2: Mit tudnék írni még magamról? Képzelj el egy mindenben átlagos, fiatal férfit. Az lennék én.
2013. nov. 6. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell írnod semmit. Hanem inkább kérdezz meg egy olyan embert, aki valóban ismer téged, mondjuk egy barátot, vagy rokont. Ő látja a hibáidat is, tudja, hogy milyen vagy a hétköznapi életben.


Az átlagos kifejezés még nem ad indokot arra, hogy valaki jó vagy rossz legyen. Rengeteg átlagos embernek van párkapcsolata, és rengetegnek nincs.

2013. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg csak olyanokat szerettél volna megismerni, akikkel nagyon különbözhettetek. Vagy csak az a típus vagy, aki akkor sem veszi észre ha tetszik valakinek, ha az kiböki a szemét? ( rosszindulat nélkül értsd ezt, pl én is ilyen vagyok. Ha mások szóltak hogy héééé ez van, akkor esett csak le a tantusz... ) :)
2013. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
5: Kérdeztem barátot és jelöltet is. "Nem te vagy a hibás."
2013. nov. 6. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!