Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy ne utáljam...

Mit tegyek, hogy ne utáljam magam ennyire?

Figyelt kérdés
Kiskoromban a bátyám mindig elnyomott,mások előtt gúnyolódott velem.Emiatt nagyon visszahúzódó lettem.Most is ez van.Nincsenek barátaim,nem vagyok szép,az iskolában is cikiznek mert tudják,hogy úgy sem szólok vissza.Ha nem gúnyolódnak akkor meg levegőnek néznek.Már felelni sem merek kimenni mert félek,hogy kinevetnek, és ez rossz mert nem mondom el itthon mert nem akarok szégyenkezni a szüleim előtt.Vagy azt hogy sajnáljanak.Folyamatosan csak nyelek és már utálom is magam.De még otthon se lehetek nyugodt mert a saját bátyám teljesen elveszi a maradék önbizalmam is..mondván milyen rossz tanuló vagyok,hogy csúnya vagyok,hogy sose viszem semmire,hogy nem kellek majd senkinek...és ez nekem nagyon fáj.Csak azt szeretném hogy fogadjanak el olyannak amilyen vagyok...Olyan nagy kérés ez?.
2013. nov. 15. 13:30
 1/1 Gepi válasza:
Először is ne figyelj mások leértékelő véleményére! Hidd el, értékes vagy, csak most nem jó szemmel minősíted magad. Kezdetnek mondjál magadról 3 jó dolgot.
2013. nov. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!