Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne utáljam...

Mit csináljak, hogy ne utáljam magam ennyire?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre jobban utálom magamat.

Félek, hogy sose fogok kelleni annak, aki nekem kell, és ettől lehangolódom. Sokszor úgy érzem, hogy mindenki szebb, okosabb, tökéletesebb nálam, és hogy én vagyok a legrondább ezen a világon.

Mit tegyek, hogy ne utáljam magam ennyire?


U.i.: ha csak be akarsz szólni, akkor inkább ne tedd, így is elég sz*r kedvem van.


2010. nov. 16. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerj meg engem.
2010. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kéne valami sikerélmény, suliban jól tanulsz? barátokkal milyen kapcsolat, nem jártok el gyakran szórakozni?
2010. nov. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
kúrasd meg magad
2010. nov. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem is megismerhetsz. :)
2010. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 M@x ***** válasza:
100%
mondj magadnak egoista mondatokat és nem fogod utálni magad
2010. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát az a gond, hogy a hangulatom kezdi az iskolai teljesítményemre is rányomni a bélyegét.

A legtöbb emberrel jól kijövök, bár csak néhány barátom van.

Ritkán járok el szórakozni, de akkor viszonylag jól érzem magam.

Azt elfelejtettem leírni, hogy 14 éves lány vagyok, most vagyok 8.-os, és a továbbtanulás miatt is egyre ingerültebb leszek, mert sokszor úgy gondolom, hogy úgyse vesznek fel oda, ahova jelentkezem.

2010. nov. 16. 18:37
 7/12 A kérdező kommentje:
3. válaszoló: leírtam már, hogy bunkóktól nem várok segítséget, szóval ha nem tudsz semmi értelmeset írni, akkor inkább hagyj békén.
2010. nov. 16. 18:42
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: néha mondogatok magamnak ilyeneket, de nem túl hatásosak... Egy-két napig jól érzem magam, utána pedig megint ugyanolyan rossznak látok mindent, amit általában.
2010. nov. 16. 18:53
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem nincs olyan nagy gond csak kicsit negatívan látod a dolgokat

biztos nem vagy ronda se , és sikerült egy értelmes kérdést feltenned úgyhogy már az oldalt látogatók 30%-ánál alapból értelmesebb vagy :D

próbálj meg kisebb célokat kitűzni magadnak és azokat teljesíteni , meg rángasd el a barátaidat gyakrabban szórakozni

2010. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
jah azt elfelejtettem hogy keress valami hobbit ha nincs
2010. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!