Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam arra,...

Hogyan vegyem rá magam arra, hogy utáljam az édességet?

Figyelt kérdés

A probléma nem azzal van, hogy nem szeretem a gyümiket, zöldségeket, mert imádom az összes gyümit, nincs olyan amit ne ennék meg! :) Zöldséges vagyok mellette, nagyon, főzelékek is, stb. A zsíros dolgokat utálom pl. sültkrumpli lángos, meg a húst se szeretem :S (nem sajnálom az állatokat csak utálom ahogy csöpög a zsír a szalonnáról, a csirkemell az okés, meg száraz húsok)


Az édességeket péksütiket is nagyon szeretem... hogy vegyem rá magam hogy utáljam őket és sikerüljön fogynom? Mármint nálam a heti 2szer 1 db péksüti/csoki dolog nem vált be... zaba lett belőle, nem bírok leállni, vagy full diétás napot csinálok 0 cukorral, vagy mindent összeeszek..:S

Ismerem ezeket: fotókat ragasztani szobában/hűtőre, motiváló dolgok, stb...


Meg egyszer fogytam is, - 8kg zsírból +(talán 10 ha vizet is számolom ami lejött vele) de most ismét elszabadult velem a ló és péksütit eszek folyton. Szeretném ha ez abbamaradna!!!

Segítsetek, hogy értessem meg a testemmel hogy nem kell neki ez a sok cukor??


2012. aug. 21. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fokozatosan válts életmódot, másként nem megy. Tapasztalatból beszélek. Aki elkezdi fokozatosan megváltoztatni az étkezési szokásait, az egy idő után azt fogja észrevenni, hogy egyáltalán nem kívánja már a csokit, chipset és ehhez hasonlókat.
2012. aug. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én az életemet is letudnám élni úgy, hogy csak édeset eszek :D Jelenleg is úgy van az étrendem, hogy a napi 5x étkezésből 3 édes. Reggelire mindig zabkását eszek édesítővel meg egyéb hozzávalókkal (gyümölcs,magvak stb) uzsira gyümölcsturmixot szoktam csinálni, vacsira meg túró édesítővel. Én így bírom ki hogy ne egyek semmi péksütit meg ilyeneket :)


21L

2012. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az édestől való függést nem olyan nehéz leküzdeni, mint gondolnátok. Régebben minden be (tea, tejeskávé, kakaó) rengeteg cukrot tettem.


Elkezdtem fokozatosan csökkenteni. Először háromnegyedére, felére, majd harmadára csökkentettem a cukrot. Ez hónapok alatt. Teljesen hozzá lehet szokni. Időn ként előfordul, hogy kicsit több cukrot teszek az italba és tök édesnek találom és már nem is tudom elképzelni, hogy olyan sok cukrot keverjek az italba mint régen.


Próbáljátok ki a módszert. Ezt lehet csokival is. Csak mindig csökkentsétek az elfogyasztott adagot és majd hozzászoktok.

2012. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem a drasztikus cukormegvonás vált be. Egyszerűen eldöntöttem, hogy nekem nem kell a fehér cukor, és láss csodát, azóta a közérzetem is sokkal jobb, és egyáltalán nem hiányzik. Ha édességet szeretnék, akkor meglátogatok egy reformboltot, és veszek egy kis steviás csokit :)
2015. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!