Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Öngyilkos kéne legyek. Ti a...

Öngyilkos kéne legyek. Ti a helyemben mit tennétek?

Figyelt kérdés
Szóval én egy 19 éves fiú vagyok, akinek nincsenek barátai, halk és egyáltalán nem szeret beszélni, a suliban csak ül a padjában egész nap és nézi a többieket, hogy azoknak mennyire pörög az életük. Ő egyedül ül egy félreeső padban, és azon gondolkozik, hogy hova tanulhatna tovább, de ötlete sincs, bár a szülei egyetemeket és karriert várnak el tőle. Nyelvekkel nagy problémái vannak, angolul tanul közel 10 éve, de szinte semmit sem tud felmutatni tudásként, németet tanul, de egy szót nem tud kinyögni, bukásra is áll belőle. Mivel nagyon ritkán és keveset beszél, és azt is érthetetlenül halkan, szóban képtelen értelmesen fogalmazni, ez szóbeli érettségiken hátrányává is válik majd rendesen. Nincs önbizalma, vékony és gyenge, nem motiválta semmi, hogy gyúrjon és izmos legyen, mint más normális fiú. Ha belékötnek, nem tudja megvédeni magát. Hajlamos depresszióra és levertségre, mindemellett homoszexuális és szerelmes egy fiú osztálytársába, aki mostanság már kezd rájönni, hogy őt bizony valaki folyamatosan pásztázza a szemével. Lányok iránt semmit sem tud érezni ebből kifolyólag, mások szemében egy furcsa szerzet, aki mindig mindenhol egyedül van és búskomor. De jelenleg legnagyobb problémám az a fiú, akibe beleszerettem, mert ez szörnyen és csillapíthatatlan gonosz érzés, és erre rájön a többi probléma.

2013. nov. 15. 16:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok debreceni,inkább az ország másik felén lakom. Holnap lesz az érettségi, nem tudok semmit, azt hiszem még ma éjjel elköltözök a Pokolba... Nem bírom elviselni az élet terhét, összeroppanok alatta, meg a családom elvárásai alatt.
2013. nov. 20. 15:40
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
ne \old meg magad. majd írd meg, h mi lett :D
2013. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
48%
Heló. Ott találkozunk. Csak hűts nekem sört. ;)
2013. nov. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De ott nincs jég, bocs. Majd forralt sört iszunk;)
2013. nov. 20. 20:36
 15/17 A kérdező kommentje:
Jól van, igazatok volt, tényleg túl lehet élni egy érettségit, és tényleg nem is lett olyan rossz.
2013. nov. 21. 18:18
 16/17 anonim válasza:
100%
Öreg. Ez gáz. (mármint a jég) De jó hogy beismerted a tévedést. :D
2013. nov. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hogy alakul az életed?
2017. júl. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!