Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet amiatt nincs barátnőm,...

Lehet amiatt nincs barátnőm, mert nem költöztem még el otthonról?

Figyelt kérdés

#2ehriop
2013. nov. 19. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Menny idős vagy?
2013. nov. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves vagy? Mondjuk én sem járnék olyan pasival, aki a szüleivel él, és már elég idős ahhoz, hogy külön, önálló élete legyen, függetlenül a szüleitől.
2013. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tény, hogy jó pont ez másoknál, hogy "önálló" vagy, de amennyiben nem többedmagaddal vagy albérletben, vagy keresel többet nettó 100-nál, nem éri meg. Főleg télen nem. Vagy kiveszel egy szobakonyhát, és viszed oda a csajt a putriba, mert ezt tudod megfizetni. Én úgy gondolom, ha ilyen eshetőség van, meg kell várni egy olyan társat, aki mindezt megérti, és közösen kezdtek egy külön életet.
2013. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul nekem még erre van is időm, addig is tudok mit visszaadni szüleimnek, sokat tudok segíteni, és szükségük is van erre a támogatásra.
2013. nov. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy sokan nézik a barátok köztöt meg hasonló szenny dolgokat és ugyebár az ideál már az hogy sját ház saját kocsi stb.

Nos saját házhoz rengeteg pénz kell,nézzük csak az átlagfizetéseket...100ft,ebből havonta még félre tenni sem tudsz mert elmegy a rezsire,kocsiba,váratlan kiadásokra.Akik ennél jóval többet keresnek azoknak nem gond hogy elköltözzenek...

Szóval erre sokan szokták mondani hogy ott van akkor az albérlet...Ez mekkora hülyeség mert ha belegondolsz egy csomó pénzt kidobsz az ablakon mert sajátodnál csak a rezsit fizeted és azt csinálsz amit akarsz.Jó vannak helyzetek ahol panelban élnek és több család már nem fér el ilyenkor tényleg érdemes költözni,de ha nincs rá keret,akkor ez is felejtős.

Mellesleg,igen a szülőket is segíteni kell ha már rengeteget költöttek ránk és áldoztak ránk.Szerintem csak a ribiknél számít hogy mennyi pénzed van és hogy legyen saját házad(amiben egyedül élsz unalmasan) :)

2013. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, főleg, ha 13 éves vagy,
2013. nov. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem alapból nem kellene olyan csaj, akinél ez probléma lenne.
2013. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!