Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek, ha valaki annyira...

Szerintetek, ha valaki annyira maga alatt van már hosszú ideje, hogy semmiben nem leli örömét és már az öngyilkosságon gondolkodik, akkor "elfogadható" ha úgydönt kipróbálja a heroint?

Figyelt kérdés
Elvégre már úgysincs igazán veszteni valója, nem? Mit gondoltok? (csak elméleti kérdés)

2013. nov. 24. 21:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem, hülyeség. Ugyanúgy ahogy zabálni, kávézni stb. ahogy már előttem leírták. Csak hatékonyabban és gyorsabban épít le mint bármi más, aztán ha meggondolnád magad, lehet hogy késő.

1.-es, egy rossz lelkiállapotú személy, ráadásul első alkalommal, jó eséllyel az utcára se fog merni kimenni órákig, és akkor még nem említettük a fejben zajló dolgokat. Ez maximum a retardált haverjainak lesz ott és akkor vicces, nem neki.

2013. nov. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
10 es én csak segiteni akartam és ugy gondoltam hogy a füves cigi még mindig job mint a heroin pluszba ot van azis h (csak elméleti kérdés)
2013. nov. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
jó, van benne vmi :)
2013. nov. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Én egész véletlenül ilyen helyzetben voltam. Sok éve együtt voltam egy nővel akit nagyon szerettem és már az esküvőt tervezgettük, de a kapcsolatunk akkoriban válságossá vállt. Úgy tűnt vége. Akkor összeomlott bennem minden, az élet amit korábban elterveztem magamnak szétesni látszott. Régen használtam marihuánát és szipuztam is párszor. Akkoriban már gondoltam rá, hogy kipróbálom a heroint mert azt mondták, hogy az a drogok drogja, de tudtam, hogy a rászokás esélye közel 100% a leszokásé meg majdnem 0%. Utána évekig nem használtam semmit. Aztán amikor ez a dolog történt velem, végső elkeseredésemben elkezdtem inni és füvezni és amikor eljutottam a mélypontra elhatároztam, hogy kipróbálom a heroint. Amikor heroint vettem ittas voltam és teljesen elkeseredett. Más állapotban nem tettem volna. Ismertem egy embert már régóta aki mindenféle cuccot árul, tőle vette. 4000ft-ot adtam ki érte de akkor semmi nem érdekelt csak az, hogy szabaduljak a szőrnyű életérzésemtől, legalább pár órára. Megvártam, hogy este legyen és teljesen kimenjen az ital a szervezetből mert a kettő együtt halálos kombó. Aztán elszívtam az egészet. Semmit nem éreztem, nem heroin volt. Az illető átvert. Már elszívás előtt gyanús volt, hogy nem teljesen úgy néz ki mint a fényképeken, nem annyira kristályos, de a színe barna volt és megbíztam az emberben mert már régóta ismertem. Mégis átvert. Így utólag nem tudom, hogy haragudjak e rá vagy sem. Tény hogy meglopott 4000ft-al de ezzel megmentette az életem. Soha többé nem akartam kipróbálni.

Az plusz poén az, hogy azóta helyre állt az életem. Nagyon jól érzem magam, nem is iszom már és nem is füvezek.

Ha akkor igazi heroint kaptam volna akkor valószínűleg életem végéig hereoinista lettem volna, nem állt volna helyre az életem és abban haltam volna meg.

Az a tanulsága a dolognak, hogy mindíg van veszteni valód, hiszen sosem tudhatod mit hoz a holnap.

Soha ne próbáld ki!

2013. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%
A Heroin maga az öngyilkosság. Még lélegzel, de a lelked már halott!
2013. dec. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

El tudom képzelni, hogy valaki egy adott pillanatban úgy érzi, hogy már nem akar tovább élni. Ez nem jelenti azt, hogy ez az érzés végérvényes lenne. Megváltozhat bármi - amíg élsz.


Ha eldobod az életedet, akkor bizony tényleg végérvényes a dolog.


A keménydrog ezeken mitsem változtatna, legfeljebb rengeteg szenvedést és szomorúságot okozol ezzel más embereknek, akik ezt nem érdemlik meg. A keménydrogosoknak nem erős oldaluk a többi ember (pl. családtagok, barátok) érzéseinek figyelembe vétele.

2013. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

A heroinnal nem ér el semmit az ember.

Még szarabb lesz mint előtte.

2013. dec. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!