Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mikor van lelkiismeret furdalá...

Mikor van lelkiismeret furdalásod?

Figyelt kérdés
2009. nov. 21. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte állandóan. Szorongós fajta vagyok, mindig eszem magam valamin. Sajnos ez van. :) Leginkább persze akkor, ha valakit megbántok.

21/L

2009. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában mindig... Sajnos mindig megtalálom magamban a hibát, hogy mit csináltam rosszul, stb. Tudom, hogy senki sem tokéletes, én mégis az akarok lenni..

Ráadásul az még rátesz egy lapáttal, hogy néha meggondolatlanul cselekszek/beszélek, amit 1 perccel utána már meg is bánok..:(

2009. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig.. Volt már olyan helyzet is, amikor apám bántotta meg bátyámat és nekem volt lelkiismeret furdalásom.. xD És én sírtam teli a párnám 2 napig, nem az apám.. XD Elég gáz, de valakinek kell érzelmesnek is lennie..
2009. nov. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet nem vagyok normalis,de nekem nem szokott :D Asse tudom miaz...egyszer talan volt..mikor agyonvertem a legjobb baratnömet..de az is csak egy felora volt... :D

Nekem nincs is lelkem :D

2009. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a gerinctelen embereknek nem szokott lenni,míg az érzelmesnek pedig az egész lelke a szíve csordulásig tele van érzelmekkel.És elhiheted nekem, hogy amikor a faj a világ a föld az emberiség kihalása lesz a fő tényező nem a fatökű, falábú, falelkű jégcsap fogja megmenteni az embereket.
2009. nov. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!