Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondolsz erről? Neked is...

Mit gondolsz erről? Neked is lelkiismeret furdalásod lenne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel: van egy kutyád (nagytestü) akit kint tartasz. Veszel egy szobakutyát. Nem éreznéd magad rosszul,hogy az egyik bent van a melegben a másik pedig kint? Én valahogy nem érezném jól magam.. és ti,hogy vagytok ezzel?
2010. febr. 22. 16:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%
én nem kivételeznék , nem feltételezem hogy te azt csinálod csak egyszerűen a nagytestű kutya a lakásban ...elég ...nem oda illő. Hát nekem is lenne lelkim...
2010. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
81%

én is igy voltam vele amikor megvettem a második kutyám (ő kisméretű) ... a kinti meg labrador ...

ugyhogy amikor megjött a pici, akkor beköltözött a nagy is ... ugyis jött a tél ... azóta mindenki velem lakik bent :D

2010. febr. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
77%
Szia.Nekünk van egy nagytestü kutyánk,aki legtöbbet kint van.Igaz szobakutyánk nincs,csak szobacica,de mégis rosszul érzem magam,hogy egyik bent van a másik meg kint.Ezért úgy oldottuk meg,hogy napközbe legtöbbet bent legyen,és csak akkor megy ki ha mi megyünk lefeküdni.Azt is csak azért mivel egyik kutya a másik macska,nehogy rendetlenkedjenek éjjel.
2010. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Én is így vagyok. Persze, attól függ, a kinti milyen fajta.

Beengedném a nagyot is.

2010. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Sose lenne egy kisebb kutyám, semmi bajom velük de nem az én stílusom. Meg semmiféle kényes, extrém kutyám sem. No de... Nekem 3 egyforma fajtájú, egészséges, erős kutyám van, kettő kint és az egyik bent. Aki bent van az már 8 éves. Ez nem látszik rajta, és nem is azért van bent. Hanem azért mert: 1, szüleim nem laknak velem én viszont nem vagyok felnőtt. Egyedül vagyok a házban, ő pedig a legbátrabb a 3 kutyám közül és megvéd mert félek egyedül. 2, magától szobatiszta volt, én meg nem akarom tanítani erre többit, mert nem akarom hogy benti kutyák legyenek 3, ő az első kutyám össze vagyunk nőve, nem tudok nélküle lenni 4, 10 évesen kaptam, nem tudtam hogy kell ápolni, ezért állandóan fésültem és fürdettem mert imádtam a nagy szőrű kutyákat ápolni. Hát kiderült hogy őt nem kell hiába nagy a szőre. Szóval teljesen tönkretettem, hullik neki és korpás de ami a legfontosabb: két perc alatt mocskos lesz, és hát a másik kettő imád kint játszani és összepiszolják, viszont még többet nem akarom fürdetni mert még rosszabb lesz. 5, egyszer megsebesült és az udvaron nincs lámpa bent viszont világos van és ott tudtam rendesen ápolni, mert láttam a sebét. Ez csak egy-két indok, igazából bent van és kész mert én úgy akarom. Így alakult. De ettől függetlenül én a kinti kutyákat részesítem előnyben. És nem, nem sajnálom őket! Ők imádnak kint lenni, a benti kutyám is kint lenne amikor csak lehet! Tisztában van mindenki a helyével a rangsorban így megkönnyítik a dolgom mert meg sem próbálják sajáltatni magukat. Azért is egyszerű, mert az öreg kutya van legföljebb, tehát végülis azzal hogy beengedem csak még jobban erősítem bennük, hogy mi a sorrend és nem zavarom őket össze. Most lehet lepontozni hogy szegény kutyáim, de akkor csak elmondanám, hogy az átlagosnál ezerszer jobb velük a kapcsolatom és kutyaiskolába járunk, és sétáltatom őket minden nap, meg terelni is járunk. Ja és kicsi a lakás, ha kirakom az egyszem kutya párnáját a szobába már akkor nem lehet elférni. Tehát mindegyik nem férne el a lakásban.
2010. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 mimcsii válasza:
85%

A kutyák is megérzik a kivételezést.

Ha azt szeretnéd,h ne fújjanak a másikra,akkor igenis tessék mind a kettőt v kint v bent tartani.


És nem,nem lenne lelkiismeret furdalásom, mert meg sem fordulna a fejemben,h egyik itt,másik ott legyen.


MM

2010. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
59%

16:27 vagyok

azért nagy tirpa az, aki azért lepontoz, mert elmondom hogy hol vannak a kutyáim

köszike

2010. febr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
én tuti azt éreznék:) be is vinném a nagyot is:D
2010. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%
egy nagytestű kutya nem bírja sokéig a lakást és nem is való neki. kivételezni meg nem szép valóban
2010. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

második vagyok .. hát nem tudom, az enyémeket ugy kell kihajtani, hogy menjenek már ki egy picit levegőzni

soha semmi jelét nem láttam rajtuk, hogy zavarja öket hogy bent kell lenni

semmi gond nincs velük (kivéve a napi takaritást, de az ugye a minimum)

2010. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!