Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lelkiismeret furdalásod lenne...

Lelkiismeret furdalásod lenne neked is?

Figyelt kérdés
Most takarítok elhúzom a fotelt és ott volt a kishúgom tengeri malaca meg halva. Lehet,hogy véletlenül én toltam rá a fotelt. Most pedig itt sír és gyilkosnak nevez. 5 éves a húgom én pedig 13. És nagyon nagy lelkiismeret furdalásom van =( Nektek is az lenne? Gyilkos vagyok?
2010. márc. 31. 15:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem lenne az. De én nem is takarítanák..szóval.
2010. márc. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
38%
Bazz, jól kinyírtad szegény állatot! Mi a helyzet, hogy sikerült ezt összehozni? Ha mérges voltál rá, azt nem így kell elintézni... Szegény állat! Rátoltad a fejére a fotelt? Neked sem esne jól egy fotel a fejeden nem? Szegény malac!
2010. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
45%
Minek kell rátolni a fotelt? :S
2010. márc. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
40%
börtönbe vele!!!!!
2010. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
Nem értitek! Nem láttam a malacot! húzom ki a fotelt és csak egy kis visitás és kész. De amint meghallottam egyből megnéztem csak akkor már késő volt.. Higgyétek el én is meg sirattam és egyáltalán nem volt szándékos én is nagyon szerettem! =(
2010. márc. 31. 15:28
 6/43 anonim ***** válasza:
57%
Hát végül is nem a te hibád! Egyszerű baleset! Vegyél neki másikat kiengesztelésképpen!
2010. márc. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
58%
ne emészd magad emiatt, ha tényleg csak véletlen volt.. a hugod meg még kislány és majd lenyugszik, de ebben a korban ilyenek a gyerekek... bár még teis kislánynak nevezhető vagy, ezért is veszed ennyire a szívedre..
2010. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
65%
Ezek szerint biztosan Te vagy az elkövető! Azzal tudsz segíteni a kishúgodon, hogy veszel neki egy másik malacot. Aztán oda kell adni ajándékba, pont úgyis jön a húsvét!
2010. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
51%
Jaj ne aggódj, persze, hogy nem vagy gyilkos! :) Ne érezd magad szarul, nem a te hibád volt. A húgodnak vegyél egy kisállatot, vagy valami ajándékot engesztelésként, hidd el, 2-3 nap és kialussza a dühét.
2010. márc. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
58%
Ne legyél már csicska Kérdező.A válaszolók csak hülyülnek.Majd akkor legyen lelkiismeret furdalásod ha lesz jogsid és fék helyett gázt nyomsz aztán halálra gázolsz 10 embert.Egyszer énis megöltem a kisegeremet:SElfelejtettem neki kaját,vizet adni.Huh b'zdmeg csórikám biztos szenvedhetett,mivel énis tudom milyen éhezni:S
2010. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!