Kezdek megbolondulni?

Figyelt kérdés
Tiszta ideg voagyok ma, hírtelen nekiugrok mindenkinek aki csak 1 szót mond nekem, nagyon ideges vokegész nap, úgy érzem haragszom az egész világra, utálom az embereket, és akiket eddig a legjobban szerettem most úgy érzem nem bírom a fejét. Mit tegyek? Ez mi lehet? Ilyen eddig még soha nem volt.
2009. nov. 25. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Várj 1 napot, holnap már más lesz, én is vagyok, ha mondjuk sok dolgom van,sok a stressz, h legszívesebben mindenkit leba*znék kicsiségekért(meg is teszem olykor :D), ugrok már kicsiségekre, vagy ha vki akár kisebbet is hibázik, az utcán ha látok vkit, rögtön arra gondolok, hogy néz má ki stb., ez s*ar az s*ar stb., aztán este neten (pl. itt) mindenkit lebas5ok, aki hülye kérdést tesz föl, vagy ilyesmi....van ez így, ettől még nem bolondulsz meg:) Meg néha jó is kicsit kiengedni a gőzt :DD
2009. nov. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Az első válasz tökéletes volt és az utána hozzátett menstruációs témához is csatlakoznék.Valóban elmúlik.Csak nyugi az ember nem őrül meg csak úgy.Ahhoz azért több kell mint egy kis stressz.Az agresszió nem betegség.A stressz is elmúlik.Csak nyugi legjobb ha egy ideig teszel a rossz dolgokra.Élj úgy mint én.Mert a poharad nem félig üres, hanem félig teli.Nem azon kell idegeskedni ami nem megy, nem sikerül, vagy nincs hanem a jó dolgoknak örülni.Ez elmulasztja a stresszt és újra a régi leszel.
2009. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!