Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek megbolondulni vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek megbolondulni vagy mi van? :S

Figyelt kérdés
Bnőmmel lassan 3 évig voltunk együtt... Utóbbi időben sok volt a vita de sosem lehetett megbeszélni normálisan mert csak túlléptünk rajta.. Egyik nap mondta, hogy szünet kell neki és mondta hogy pár nap múlva szól, hogy mi legyen... Találkoztunk is félhét-1hét után, hogy akkor mivan mert nagyon szeretem és mondta h neki magány kell és ennyi vége lett.. Már 4 hét telt el azóta és még mindíg van, hogy mondja h számíthatok rá stb...De találkozni nem akar mert h roszab lenne mindkettőnknek, telefonon flegmázik mindent elutasít ami velem kapcsolatos, nem láthatom meg semmi.. volt is bajom és mondtam, hogy kellene a segítsége h valakivel megbeszéljem mert csak vele tudnám. Bíztatott, hogy majd találkozunk stb és utána mondta, hogy nem találkozik velem mert csak roszabb lenne mind2nknek.Amióta szétmentünk kb nem is volt otthon mindíg bnőjénél van. De már 4 hete csak a flegmázást kapom tőle max és a leba.szást :S Nagyon szar érzés, hogy neki ennyi volt ez a sok idő. Szerintetek mit csináljak, mert már megbolondulok annyira felidegesít ezzel, hogy húzza az agyam :S Nagyon szeretem. 19F
2011. máj. 1. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon sajnállak, én ugyanezen mentem át egy éve, mint Te most. Mi is 3 évig voltunk együtt, és annyit jelentettem neki, hogy képes volt a születésnapomon elköltözni.


Ha gondolod én szívesen meghallgatlak, ha ezzel segítek.

2011. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak facebookom van de megköszönném! Nincs kint az emailed,hogy tudjak írni :/
2011. máj. 1. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!