Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek különlegesebb?...

Hogyan legyek különlegesebb? 18 éves lány vagyok, valahogy nem tudok kiszakadni a szürkeségből, a tömegből.

Figyelt kérdés

Meg szeretnék változni, kicsit a gondolkodásom is legyen más. Sajnos én sem tudom , hogy ki vagyok , mit akarok. Ezt a bizonytalanságot a fiuk is észre veszik és akkor dobnak , mert én is csak olyan vagyok mint a többi.


Lehet nem jó kategoriába írtam a kérdést , de máshová nem tudtam.


2009. nov. 26. 23:42
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Fiuk terén nekem is az kell , aki más, inkább a művészlelkek. Sajnos én nem vagyok az. Tanítottak zongorázni is de egyszerűen nem tudtam megtanulni , a művészetek félé semmi hajlamom sincs.

Kinézetre meg szerintem eléggé különleges vagyok , ne értsétek az , hogy egy bányarém de tényleg nincs sok ilyen ember mint én , aki meglát egyszer az sose nem felejti el az arcom :)

2009. nov. 27. 10:35
 12/18 anonim ***** válasza:

A változás mindig akkor következik be az ember életében, amikor valamiben csalódik, vagy épp fénykorát élni!

Ne akarj változni, mert az előtt a szíved kettéhasad és eltemet mindent ami az előtt voltál, hogy megváltoztál.. Régen én is mindig ezt mondtam, hogy nem akarok olyan lenni mint a többi lány, nem akarok sablonra készülni.. Meg lett az eredménye 1 év depresszió után, hermatikusan elzártam magam a környezetemtől. Régen kicsapongó, bulizós, partyarc, vicces, jó fej, szerethető, komolytalan gyerekes kis nyominger voltam. Akinek volt 2 darázs csípés a melle helyén és azt rakta ki a kirakatba. Most meg a legmegfelelőbb szó rám a konzervatívság, szinte mint egy jégcsap olyan vagyok. De van stílusom.

Egyéniségem.


Ha más akarsz lenni, gyöngyöt fűzni még a hülye is tud, bőr szíjat a kezére tekerni a hülye is tud.. Fekete csizma, piros nadrág sárga felső kék pulcsi, piros hajgumi és csatt. a kezeden a karkötők még a nyakadba rakhatsz valamit, egy fekete táska, bőr öv és itt az egyéniség.

Ebből áll az ha van 1 saját stílusod, most mindenki arra megy, hogy színben meg mindenben össze illő ruhákat vegyen fel, ezek is össze illenek kicsit bohém, de ha saját stílust akarsz, egyéniséggel ez az ára úgy mondd.

2009. nov. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Én egy egyszerű érettségizett, 5 szakmás és szakmunkás lelkületű lány vagyok. De mégis különleges! Mindig is diplomás pasijaim voltak. A különlegesség beleőled jön, az nem tanulható. Vedd észre az élet szépségeit, tanulj, élj, szórakozz!! És ÉLJ!! A fiúk sem szeretik a hullaszagot.

Ha vízöntő lennél, ez nem lenne kérdés!

2009. nov. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Tégy olyasmit amit még senki más. Pl fedezz fel vmit, whatever.
2009. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én olyan unalmas vagyok,hogy az már különleges :D De komolyan mondom :)))
2009. nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=Fr79whl18YM

hm valamiért ez a szám jutott eszembe először amikor megláttam a kérdést :D

Egyébként írtad hogy a szüleid nem értettek egyet pár dologgal amiket csináltál régebben ? Biztos akad akkor valami hobbi vagy valami amit már régóta ki szeretnél próbálni csak a szüleid "elnyomták benned" nem?

2009. nov. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
Úgy érzed nem értenek meg igaz? Talán segithetek neked ebben,irj privit és beszélünk rólla..puszi
2009. nov. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez a kérdés, még a többi gagyi kérdésen is túl tesz! Hogyan legyek különlegesebb??! Bocs de erre nem lehet mit válaszolni!


Miért nem kérdezed meg azt is, hogy: Hogyan kell enni?!

2009. nov. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!