Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok nevetni?

Miért nem tudok nevetni?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok aki régen egy nagyon vidám ember volt és mindig mosolygott és nevetett. Mára ez teljesen megváltozott. Alig tartok valamit viccesnek, ha meg igen akkor is csak mosolygok és ennyi. Olyan rég volt egy olyan igazi röhögőgörcsöm, tudjátok.. És hiányzik. Nem értem miért lettem ilyen. Erőltetni és megjátszani meg nem tudom a nevetést. Ötletek?

2014. jan. 2. 14:16
1 2
 11/14 CeNtOr válasza:
http://www.youtube.com/user/VideomaniaFCS mindennap nézz meg ebből egy videót
2014. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nagyon fontos kérdés ez, de talán még fontosabb dolog az, hogy ne edd meg magad ebben a kérdésben, kerüld el a depis gondolatokat, hogy "én ilyen meg olyan vagyok", és csak tedd a dolgod, próbálkozhatsz nevetni, de ne edd meg magad. Erre nem csak neked, nekem is, de mindenkinek oda kell figyelnie. Mármint arra, hogy elgondolkozzon, igyekezzen, de ne keseregjen az élet dolgain. Ez egy láthatatlan határvonal. :)
2014. jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ja, és próbálj beleépülni egy jó társaságba. (Ne olyanba, akik le, hanem akik fel építenek! Akik mosolyognak, reményt adnak. Úgymondva meg kell tanulnunk (talán megalázkodva lenni nemtudom) mások szárnyai alatt lenni helyzetekben).

Ha nem megy, írj!

2014. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 CeNtOr válasza:
az a baj hogy vannak olyan vicces videok amiket már ezerszer láttál de a nevetni akarsz itt van egy új vicc hozó gyere fel a youtube-ra és írd be ezt videómánia némelyik videója nagyon vicces :)
2014. júl. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!