Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Egyre magányosabb vagyok. Szerintetek rossz dolog ez? Tovább lent.

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy egyre kevesebb barátom van. Kb két olyan lány van akivel napi szinten beszélek, egyikkel elég sokat találkozom is, a másikkal inkább CSAK suliban találkozunk.

Elvesztettem két legjobb barátnőmet. Egy-két olyan ember van még, akikben csalódtam (nem számíthattam rájuk), de gondolkoztam azon, hogy megmaradjon e a haveri szint. Semmi komoly, csak beszélgetni, találkozgatni, hogy azért ne üljek itthon egész nap.. Ez rossz dolog lenne?


Egyre rosszabbul vagyok, régebben volt egy bizonyos időszakasz, amikor szörnyen voltam. Sokat sírtam, mindig egyedül éreztem magam, sokszor hülyeségekre gondoltam. És most ez megint visszajött. Reménykedtem, hogy már sosem leszek annyira rosszul, de legjobb barátnőm elvesztése után egyre rosszabbra fordultak a dolgok. Nem tudom meddig bírom még így. Próbálok nem foglalkozni a gondokkal, de egyre nehezebb már minden. Elég sokszor van az, hogy inkább játszok számítógépes játékokkal, az addig is eltereli a figyelmem.


2014. jan. 4. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem vagyok magányos, de szívesen haverkodnék veled. ha gondolod írj privát üzenetet és később dumálhatunk máshol is. 17/f
2014. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban, igaz konkrétan ellenkező nem, de mondjuk úgy, hogy a faluban ahol élek sokan nem tudják azt se hogy ki vagyok. :(
2014. jan. 5. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!