Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Aki fura, "más", hogy fogadta...

Aki fura, "más", hogy fogadta el magát, hogy lettek barátai?

Figyelt kérdés

Fura jelentése itt:

Azt veszed észre, hogy senki más nem fog fel úgy egy csomó dolgot, mint te. A többiek nüasznyival térnek el egymástól, te ég és föld vagy. És ezt néhányan mondják is, tehát nemcsak te érzed.

Továbbá azt veszed észre, hogy senki nem érti meg, miért csinálsz abból problémát, amiből. Szerintük xy nem probléma, ne spilázd túl. Ugyanakkor te pedig azt nem érted, hogy ők mit tudnak z-n problémázni, az meg szerinted nem ügy.

Azt is észreveszed, hogy amit mondanál, az alig érdekel valakit, amit ők mondanak, azon te alszol el.

Stb-stb.


Szóval:

hogyan fogadtátok el magatokat?

Hol tettetek szert barátokra? Ilyen olyan körökbe-közösségekbe eljárni megéri? Vagy netes fórum? Ha igen, milyen??

Hogy lett párotok? Ilyen-olyan közösségek által? Társkereső? Ha utóbbi, mennyi idő alatt?


Csak mások tapasztalatai érdekelnek. Mert én már néha teljesen kétségbeesek!


2014. jan. 7. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Én TaMÁS vagyok és simán. Nem kell ezekkel a gyökerekkel foglalkozni a barátok jönnek maguktól.
2014. jan. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem eddig nem jöttek maguktól... Maximum haverok...
2014. jan. 8. 14:32
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát figyeld haverból lesz a legjobb barát.
2014. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mégis hogyan?


Meg ők is csak feltétel nélkül tudnak elfogadni, önmagamért nem, önmagamért senki!! És velük is ideig-óráig vagyok el, amíg el tudnak viselni és én őket.

Ugyanis amennyire én fura és idegesítő vagyok a szemükben, így ők is az én szememben.

2014. jan. 8. 14:56
 5/9 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy különc vagy, ha vannak barátaid?

Mégis milyen körből, honnan?



Ha már írtál ide, segíts, ne csak verd a melled, hogy milyen nagy vagy mert neked sikerült!

2014. jan. 8. 16:40
 6/9 Srapnel ***** válasza:
Ha nem illeszkedsz a mainstreambe, akkor sajnos sok dolog nehezebb. Ilyenkor nálad van a változtatás lehetősége, mivel a világ nem fog hozzád idomulni. Próbálj közeledni az átlaghoz, megérteni és lefogadni őket. Némileg alakulni is fogsz feléjük. Az első értékes felismerés a te esetedben az, hogy nem vagy a világ közepe, szövetséget kell kötnöd a világgal: vagyis meg kell próbálni úgy közeledni hozzá, hogy úgy érezd, magadat is megtartottad mindeközben. Ennyi.
2014. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Vagy megtartom magam, vagy beilleszkedem.

A valóm nagyon más...

És igen, érzem, hogy minden nehéz és szerintem igaz barátom se lesz soha, meg fiúm se.

De köszönöm az őszinteséget, nem szeretem a közhelyeket!!

2014. jan. 8. 22:44
 8/9 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen problémák azok amiből te beszélsz és neked problémát okoznak, másnak nem, de ha reálisan fogod fel a dolgokat és nem úgy ahogy a világsajtó jelenleg zombítja a népesség magas részét akkor azt mondom továbbra is csak bátran légy különc, a barátok nem kellenek, mert senkinek sincsenek barátai, kérdezd meg nagypapádat, vagy nagymamádat, ők már tudják. maximum 1 azaz EGY barátod lesz életed alatt és akkor is össze teheted a 2 kezedet. továbbra se higgy el semmit amit csak úgy mondanak, járj a végére mindennek, ha ezt egyedül kell megtenned akkor tedd egyedül, de csatlósai az ilyen embernek mindig vannak, úgyhogy ne aggódj valaki lesz melletted, de, hogy neked ilyen filmesen legyen 50barátod akik éjjel nappal hallgatják minden sóhajod SOHA NEM LESZ ÉS SENKINEK NEM IS VOLT
2014. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Srapnel ***** válasza:
Azért valószínűleg a kérdező is formálódni fog. Az életben a problémák úgyis közösek lesznek mindenkivel. A számlák, a munkahely, a napi ingázás, a magánéleti és egészségi problémák úgyis kigyógyítják az embert a nagy különcködésből. Egyszerűen nem lesz már érdekes.
2014. jan. 14. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!