Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Már teljesen...

Mit tegyek? Már teljesen kivagyok.

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves vagyok..

Még általánosba egy csomó barátom volt, imádtam őket.. Buliztunk meg minden, szóval akkor tényleg úgy éreztem hogy élek. Pezsgett a vérem.

Átkerültem középiskolába és azóta (2 éve) senkivel sem maradt meg a kapcsolat, nagyon sűrűn szinte minden nap találkozunk, de még arra sem méltatjuk egymást hogy köszönjünk... szóval én próbálkoztam, de vissza se köszöntek. Ez így egyik napról a másikra történt, hogy senki nem áll szóba senkivel, elég furcsa de ez most mind1. Én azóta nem nagyon barátkoztam. Félek, hogy ismét megtörténik velem a teljes össze omlás, nagyon nehezen álltam lábra 1 évig depressziós voltam, a suliba úgy nem beszéltem senkivel, csak ha muszáj volt, minden este bőgtem, hogy nem akarok vissza menni.. Egyszerűen teljesen elszeparáltam magam az emberektől.. Így csak itthon ültem és bőgtem.. De már kilábalóban vagyok ebből, sőt ahhoz képest optimista vagyok. De a barátkozást már egyáltalán nem igénylem, nem igénylem más emberek jelenlétét, de az osztály társaim pedig szeretnek..

Igazából azt utálom, hogy mindig itthon ülök, de egyedül nem akarok elmenni sehova, társaságba meg nem érzem jól magam..

Már lassan kezdek megint kicsit mélabús lenni, mert ez a bezártság már eltaszít mindentől.

Mit tegyek, hogy kicsit nyitottabb legyek, jobban megbízzak az emberekbe, hogy eltudjak járkálni itthonról? Mert nekem csak a mászkálás a program hiányzik, nem mások jelenléte..


2009. dec. 1. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
azt bírom hogy sose írjátok le hogy csaj vagy fiu a nemetek
2009. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tuit csaj vagy


egyedül menj el vhova vagy keress egy jó barátot és avval legyél az majd felvidit


13/f

2009. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. xD Igen lány vagyok.. Bocsi, csak ez számomra olyan világos, így mindig elfelejtem, hogy ezt mások gépen keresztül nem vágják.. :$

De én értem, hogy úgy kell elmenni valahova, hogy fogom a barátnőt/barátot és go party.. De egyszerűen ott nem stimmel a dolog, hogy társasággal.. Nálam már ott kezdődnek a problémák. Lenne aki eljönne velem, de számomra nem oké hogy velem jöjjön. Szociális problémáim vannak.

Szóval hova lehet egyedül is elmenni és jól érezni magam?

Vagy, hogy vegyem rá magam arra, hogy jól érezzem magam más emberek társaságában?

2009. dec. 1. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:

Rávenni sehogy se tudod magad. És elmenni bárhová el lehet menni egyedül is, csak az emberek azért nem mennek mert baráttal akarnak menni. De ha neked jobb egyedül bulizni vagy bármit csinálni, akkor tedd azt.

Lehet hogy nálad az a baj hogy nincs igazi barátod. Mert ha lenne egy olyan ember, akivel mindent megosztanál, akkor vágynál a társaságára. Amit írtál kérdésben, az osztályról, az igen sokszor előfordul. Bevallom én nálam is ez volt hogy 2 emberrel tartom olyan szinten a kapcsolatot, hogy ha épp találkozunk, akkor beszélünk de amúgy nem, a többiekkel meg nem is köszönünk egymásnak. De ez nem annyira furcsa. Ilyenkor változik meg leginkább az ember. Ilyenkor növi ki a gyermeklétet és ilyenkor kezd igazi barátokat találni.

2009. dec. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!