Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Teljesen kivagyok...

Mit tegyek? Teljesen kivagyok készülve.

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy engem senki sem szeret!!

Ma van apu sz.napja,és nincsen pénzem,szal a gépen csináltam neki ajándékot Power Pointtal. tettem be képet,zenét,mindent,és szóltam neki h jöjjön nézze meg,csak ennyit mondd h ááhh..és megy tovább,meg legyint. :S

Most is csak játszott velem egy srác h nagyon szeret meg minden,de most megint az exével jár. Ezis totál kikészített,meg stb..mit tegyek? Már vagdosom magam,volt hogy ittam is,de nem sokat,csak pár korty pálinka,rászoktam a cigire is,de nem sokat szívok,van h hetekig nem!! Meg nyugtató tea. De amikor discoba megyek és haverok hozzák a piát a barackos pálinkát nha abból bőven iszok. Ha ez így megy tovább még a 16.-ik sz.napom se élem meg!

Már több búcsúlevelet is írtam.


2010. nov. 4. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

most télleg az a bajod h apád figyelmetlen a pasid meg dobott?? ez nem a világvége.

Ne nyavalyogj hanem mond apádnak h B.Sz.

2010. nov. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem dobott,nemis jártunk!

Mondom hitegetett.

2010. nov. 4. 22:57
 3/13 anonim ***** válasza:

Elhiszem h bántanak etek a dolgok, de ne akadj ki ennyire. ezek nem olyan súlyos okok, hogy ilyeneket gondolj vagy tegyél.

először is hagyd abba az ivást és a cigit. beszélj apuddal, mond el neki mit érzel. foglalkozz magaddal, békülj ki magaddal, rendezd a lelki dolgaid, AZTÁN ha megerősödtél lelkieleg akkor kezd csak el egy új kapcsolatot és ha lehet egy normális fiúval, aki kedves és figyelmes.

2010. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Stem nagyon ötletes dolog volt tőled a power point ajándék. Biztosan örült neki az apukád is, hogy gondoltál rá. Csakhogy számukra a szgép nem sokat jelent, meg egyébként is annak a korosztálynak még úgy tanították, hogy egy igazi férfinak nincsenek érzései. Úgyhogy ezen ne készülj ki. Ennyi idősen senki nem várja el tőled hogy ajándékhalmokkal lepd meg a családtagjaidat. Csak olyannal fejezd ki a szereteted, amit ő is értékel. A párom pl. rendszeresen rajzolt az anyukájának, még huszon évesen is egy nagy virágot, mert tudja, hogy szereti, még ha idétlennek is tűnik. :D Én apukámnak sütit szoktam csinálni, mert szereti az édességet. Vagy készítek neki vmi jó kaját, amit anya nem szokott, mert ő nem szereti.


Szóval az, hogy legyintett nem jelenti azt, hogy nem szeret. Sőt, talán semmit nem is jelent, csak nem tudta kifejezni az érzéseit.

A pasi aki szédített egy idióta. Emiatt aztán végképp ne készülj ki. Ha vki ennyire inkorrekt, nem érdemli még azt sem, hogy szót pazarolj rá, nem hogy időt. Ne szomorkodj miatta. Lesz még időd bőven társat találni, csak másképp kell felfogni a dolgokat. 15 évesen persze sokan mással se foglalkoznak, csak a randizással, de nem hiszem ,hogy ez lenne a legnagyobb feladatod. Ismerd meg magad, a vágyaid képességeid, tanulj, szerezz barátokat, ismerkedj emberekkel, életfelfogásokkal, de ne merülj el semmiben, ami káros hatással lehet az egészségedre, az életedre. Az élet ajándék, neked kell jól bánni vele. A testeddel a lelkeddel. Ha vagdosod magad az minden, csak nem jó. Lehet bulizni, lehet mértékkel inni egy-egy bulin, de ne légy süket részeg, ne drogozz, és ha lehet a cigit is felejtsd el. "Ritkán gyújtok rá"-val kezdődik, aztán akár a napi 2 dobozig is el lehet jutni nagyon gyorsan, szint észre sem veszi az ember.


Tessék egy kicsit összeszedni magad.

Fiatal vagy hosszú és csodálatos évek állnak előtted, de csak te tudod azzá tenni. Ne másoktól függ, és ne attól, hogy ők hogyan viszonyulnak hozzád. Szeresd először te magadat. És ez sugározni fog belőled kifelé is.


A szüleid pedig biztosan szeretnek, még ha néha bumburnyákok is. :)

2010. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Huhhh nem tudom, hogy kezdjem. Apukád tuti, hogy szeret! Lehet, hogy fáradt volt, és ezért nem nézte meg. Meg nem is tudta, hogy erről van szó (a szülinapi ajándékáról)! Ha tudta volna, biztos, hogy megnézi. Egyébként tényleg ötletes ajándék! :)

A fiúk ilyenek (nem rég írtak ki egy kérdést, hogy "A fiúk miért ilyenek?" ajánlom figyelmedbe). Ez mindenkivel megesik. Ha belegondolsz: ez jól is jött, mert legközelebb óvatosabb leszel, és ez csak segített abba, hogy az ilyen szemét alakokat messziről felismerd!

A gond ott kezdődik, hogy néha iszol, cigizel. Most nézzük először a cigit: bizonyított tény, hogy azoknak az embereknek -akik cigiznek- besötétül a foga. Ez nem vicc - elveszti a szép fehérségét! Arról nem is beszélve, hogy tönkreteszi a tüdőd, az is elszenesedik, és még az életkorod is megrövidíti! Csak egy életed van, ne akard elrontani!

És nézzük a piát: ez nem baj, de ne vidd túlzásba. Sokba is kerül (már amelyik), és ez is tönkretehet: az én nagyapám 23 éves korába meghalt (még meg se születtem), mnert a pia tönkretette a máját. A másik nagyapám pedig immár 2 éve halott, szívérelmeszesedés vitte el - a pia, és a cigi miatt! Ez nem vicc, komolyan!

Tudom, mondani könnyű, de a cigivel tényleg hagyj fel! A pia az jöhet! Egyszer-kétszer ki lehet rúgni a hámból - mehetsz tök részegen haza, vagy széthányhatod az úton magad, de ne vidd túlzásba.


Bocsi, hogy hosszú lett, remélem egy kicsit megvilágítottam, hogy rossz amit csinálsz! :)


De ha leírtam a negatív oldalt, kötelességem valami jót is írni! :D

Arra a fiúra ne gondolj, sz@rd le: ha ekkora hülye, hogy nem kellesz neki az az ő baja!

Apukádnak mutasd meg a prezentációt (ha nem még nem látta)!

A cigit TÉNYLEG, de KOMOLYAN hagyd fel! Inkább kösd le magad valamivel: írj verset, novellát! Lehet kiderül, hogy egy költő veszett el benned; vagy egy író! Vagy rajzolj! (Én pl. ezt teszem. A célom, hogy learjzoljam Adam Lambertet (igen, Adam Lambertet :D), és eddig gyakorolok, és nagyon jól megy! Láss neki hozzá te is! :) ) Lehet sikerülni fog!

A pia, az mondom, hogy maradhat, de ne vidd túlzásba! Ebbe is belehalhatsz! Amikor a "semmiért" (vagy hogy mondjam?) innál, igyál inkább teát, vagy jeges teát!


Köszönöm, aki elolvasta! Remélem segítettem! Bocsi, hogy hosszú lett! Remélem jobb kedved lett egy kicsit...

2010. nov. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

08:41 vagyok:

És a cigi is sokba kerül ha rászoksz!

BÚCSÚLEVÉL? ESZEDNÉL VAGY? Ne hülyéskedj már! Annyi mindenért érdemes élni! :D

Meg úgy igazából szerencsés is vagy: nem haltak meg a szüleid, nincs halálos betegséged, normális helyen élsz, VAN hol laknod, stb. Az életben nem csak azt kell észrevenni, ami nincs, hanem azt is ami van.


U.i.: kösd le magat, és ne búcsúleveleket írj, hanem fogalmazásokat! :D

2010. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Nem én veszem a cigit,aputól szoktam pár szálat,de sztem azért vlt mérges/szomorú,mert szerdán mondta hogy tudja h cigizek.

2010. nov. 5. 11:10
 8/13 A kérdező kommentje:

Bocsi,rosszul írtam. Nem az hogy nincs pénzem,de 1.-Már nem tudnék neki mit venni,mert már mindene megvan.

2.-3500 forintom van. xd

3.-Inkább vegyen valamit magának,tudja mit akar.

15L

2010. nov. 5. 11:11
 9/13 anonim ***** válasza:

de ha rászoksz, akkor neked kell venned! :S legalábbis szerintem!


és a p.p. szerintem is kedves! :D

2010. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Apám leszarja a fejem születésem óta, és velem 3 pasi is megcsinálta már ezt.ÉÉÉS? Itt vagyok. Mindig adtam 1 nap szomorúságot magamnak, de az élet megy tovább.Nézd mindennek a napos oldalát:)

A vagdosást meg felejtsd el.Miért tennél kárt magadban?Talán magaddal van bajod?Ha meg igen akkor változtass, hiszen a problémák azért vannak,hogy megoldjuk őket.;)

2010. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!