Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Teljesen kivagyok!

Mit tegyek? Teljesen kivagyok!

Figyelt kérdés

Nincs kedvem semmihez,folyton hangulati ingadozásaim vannak,képtelen vagyok betartani a fogyókúrám,folyton csak ennék,nincs kedvem szépítkezni,pedig mindjárt itt a nyár,olyan minden mindegy érzésem van/volt ma,ideges,feszült és szomorú is vagyok egyben.Folyton csak aludnék,fáradt is vagyok,pedig aludtam vagy 8-9 órát,máskor csak 6-7 szoktam,akkor a kedvem is jobb,fittebb vagyok,most meg...holnap suli,tanulni is kéne vmit,de képtelen vagyok rávenni magam.Most ettem bundáskenyeret,és 1 tábla csokit vigasztalásképp.De ez így nem mehet tovább!:(

Segítsetek,hogyan szedjem össze magamat?!:(

L/16


2010. máj. 3. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Na, de kell az a fogyókúra? Egy 16 éves lány ég igényli a kiadós kosztot a teste felépítéséhez...Az általad említett kajamennyiség normális! Ne csak ezt írd: 16/L, inkább cm/kg-ot. Akkor jobb tanácsokat kaphatsz.
2010. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ne a csokiba fojtsd a bánatod!!! inkább zenébe! hallgass zenét, írj dalt vagy verset... találkozz többet a barátaiddal/barátnőiddel! engem ők mindig fel szoktak vidítani :):) ;)
2010. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menjél fuss amíg össze nem esel, masztizz sokat, ülj bele valami vastagba, üsd a boksz zsákot, nyomj fekvőtámaszt, és egyél egy nagy pizzát vagy giroszt rá igyál egy sört majd valami töményet. Én ezt szoktam csinálni mindíg segít ha ilyen érzésem van. 17L
2010. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!