Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Introvertált és extrém külsejű...

Introvertált és extrém külsejű emberek? :D

Figyelt kérdés

Én pl...elvileg introvertált( azthiszem igy irják:D) vagyok,mivel magamtól nehezen szerzek barátokat,csak így ismerősök útján, de igy velük szeretek elmenni, csak magamtól nehezen ismerkedem, és akikkel nem hasonlitunk igazán azokkal nem szeretek lenni,szval azt hiszem

ez ilyesmi felfogás,de ennek ellenére másnak hisznek, mert elég furán nézek ki, felveszek fura cuccokat, piercingeim vannak, fültágító,lila és kék a hajam...

Szval van még vki rajtam kívül ilyen?

Vagy ez igy hogy passzol össze?:D


2009. dec. 2. 17:48
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%

én is ilyen vagyok.

16éves, lány, 3piercing tulajdonosa (2ajak, 1orr), van fültágítóm(12mm), és jelenleg szőke hajam van, de volt kék, lila és rózsaszín is, igaz, elötte 3évig fekete, meg kb 1hónapig lila. XD

Nem vagyok profi a közösségekbe való beilleszkedés terén, nem is érdekelnek a mai tömegemberek, a baráti köröm hozzám valamikben hasonlókból áll. :D

Nem tudom most körbeirni, hogy még mi jellemez engem, de kb olyasmi vagyok, mint te, ahogy leírtad. :D

2009. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
tökjó:D
2009. dec. 2. 19:06
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
Nah jöjjön az én kis sztorim:D Extrém, figyelemfelhívó külső, de egyébként viszonylag zárkózott vagyok. Illetve nem is - a barátaimmal szemben nyitott, de másokkal szemben mint egy csukott kagyló. Nehezen barátkozok, de ha valakit "barátommá fogadtam" (hülye kifejezés) akkor érte tűzbe tenném a kezem. Nagyon lelkis vagyok, és érzékeny, de egy külső szemlélődő azt látja, hogy bunkó vagyok, és mogorva.
2009. dec. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

Ahaam..ismerős =)

És valaki esetleg Óvár fele?:D

2009. dec. 2. 20:23
 5/52 anonim ***** válasza:
Ez úgy passzol össze, hogy a fura külső tudat alatt nem figyelemfelhívás, hanem elriasztás céljából van; ezért érzitek ezt így jónak.
2009. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. van négy piercingem, kettő fültágittóm, Piros fekete a hajam és teljesen elzárom magamtól a külvilágot. Megnéznek utcán.. úgy néznek rám mintha földönkívüli lennék.Pedig én is olyan ember vagyok mint más. Össz vissz 7 haverom van akik ugyan ilyenek. De nem érdekel. Én így érzem jól magam.

Egyébként minden össze passzol ha az TE vagy.

na pacsi.

17/F

2009. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Úúú dejó:D

Hát nekem az a gond, h nincsenek ijen ismerőseim akik olyanok mint én...-.-

Hogy jön ez össze neked:D

Ha visszanézel még, akk megoszthatnál velem pár titkot..:D

2009. dec. 3. 16:48
 8/52 anonim ***** válasza:

visszanéztem :)

Hát tulajdonképpen az egyik haveromat már gyerek korom óta ismertem. egy oviba egy suliba jártunk..Többiekkel meg így középsuliba haverkodtunk össze. Mármint két emberrel.. És nekik voltak haverjai. Szóval nekem mázlim van :)

De egyébként.. járhatsz koncertekre..meg vannak közösségi portálok.. gondolok itt myspace-re,myvip ilyenek. Nekem eléggé jó kapcsolatok alakultak ki myvipről felvett emberékkel.. csak sajna messze laknak.

Hol laksz?Hány éves vagy?

2009. dec. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
15/L vagyok *sablon:D* és Óvári :D
2009. dec. 3. 18:41
 10/52 anonim ***** válasza:
lol? énis óvári vok és eccer nem láttalak a leírás alapján XD
2009. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!