Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van ez? Ez normális?...

Miért van ez? Ez normális? Más is van így?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, megérzem ha valami rossz fog velem történni. De elég érdekesen. Rossz kedvem lesz. Minnél előbb kezdődik el ez a "rossz kedv", annál nagyobb baj fog velem történni. Pl. Elhagyom a telóm: előtte egy órával, egyik percről a másikra hirtelen rossz kedvem lesz. Ami aztán be is következik. Itt van mégegy példa: Amikor a papám meghalt, előtte egy hónappal már rossz kedvem volt. Nem tudom miért van ez, nem zavar, csak néha, amikor már elegem van szomorúságból... :/ És elég gyakran meg is álmodom, hogy kb. mi fog történni, de ez már néha nem jön be, de a rossz kedv az mindig. És ezek mind olyanok, amik nagyon rosszul esnek, vagy esetleg megváltoztatják az életem. Van még rajtam kívül ilyen? Ez természetes? :O -amúgy emiatt egy jópáran hülyének is néznek ><-

U.i.: bocsi ha vmit elírtam, csak telón vagyok

13/L


2014. jan. 30. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Az esetek egy részében összekevered az okot az okozattal, a másik részében pedig nagyrészt intuícióról van szó.

[link]

2014. jan. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!