Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kezdem feladni az életet. Mit...

Kezdem feladni az életet. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem, hogy lesz olyan ember, aki elfogad olyannak amilyen vagyok, de ismét csalódás ért...

Nem hiszem, hogy kellene tovább keresgélnem...

Amit eddig jónak hittem magamban, most közölték velem, hogy az egy sz@r...

Szóval most már azt hiszem semmi értelme az egésznek...:(

Mondanátok egy okot, hogy miért lenne jó még nem feladni az életet?:(


2012. máj. 12. 20:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha megölöd magad akkor rengeteg embernek fogsz hosszantartó fájdalmat okozni, és lehet, hogy aki nagyon de nagyon közel áll hozzád pl.:anyukád,apukád, és még ők is rengeteg embernek okoznának fájdalmat, amiért utánad mennek a halálba!!!!!
2012. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha megváltozol nég érhetnek szerencsék!!!
2012. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hidd el, nekik nem hiányoznék...nem hiányoznék én senkinek:(
2012. máj. 12. 20:37
 4/21 anonim ***** válasza:

Jajj!!!!!

Ne beszélj zöldségeket!!!

Ha ez megnyugtat, akkor azt mondom, hogy nekem igenis fogsz hiányozni!!!!

Nemtudom , gondolom biztos olvastad a Kis herceget,(ez egy könyv). És abban az van, hogyha nem szelidítesz meg valakit, akkor csak közönséges a számodra......

DE!!Én megszelídítettelek, ezért nekem nem egy közönséges valakit jelentesz!!!! Anyukád is így van!!!!

2012. máj. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
hidd el fognak még veled jó dolgok történni lehet hogy most szarnak látod a helyzetet de évek múlva még bármi lehet
2012. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

62% de hát azt sem tudod ki vagyok...


Évek múlva? addig meg mit csináljak?..:(

2012. máj. 12. 21:01
 7/21 anonim ***** válasza:
62%-os vagyok:ezt ne úgy értsed, hogy tudom melyik a kedvenc színed stb...!!!
2012. máj. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Hanem hogy?
2012. máj. 12. 21:07
 9/21 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mi az a dolog amit jónak hittél magadban?

Én is fura személyiség vagyok. Nehéz kijönni velem. Komoly kapcsolatom még nem volt 22 éves létemre. Szóval nem vagy egyedül. De fel a fejjel, mindig akad egy új cél amiért küzdeni kell.

2012. máj. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem, ha más nem is, de a személyiségem egy szerethető dolog, amivel ha mást nem is, de elérhetem azt emberekben , hogy legalább ítéletek nélkül szimplán beszélgethessek...semmi több...de már beszélgetni sem hajlandó velem senki:(:'(
2012. máj. 12. 21:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!