Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ennyire gáz, hogy...

Tényleg ennyire gáz, hogy gyerekes a szobám? L/20

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és tele van a szobám plüss állatokkal meg mesekönyvem is sok van, anyukám már többször is mondta, hogy ennyi idősen már nem kéne ezeknek a szobámba lenni. De ha kiviszem a szobámból őket akkor a sok üres helyre nem tudnák mit tenni meg amúgy is én igy érzem jól magam.

2014. febr. 9. 15:55
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
67%
Dehogy gáz. Nekem igaz, hogy csak 2-3 plüss van a szobámban, viszont a falak színe rózsaszín. Ne foglalkozz mások véleményével!
2014. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
61%

23 éves vagyok,és a szüleimmel élek!

Sőt,a húgom barátja 25 éves és ő is a szüleivel él!

Borsodban nagy a szegénység,nem tudunk egyelőre saját lábon állni.

Kérdem én,hogy van itt valaki aki 20 évesen egyedül tud élni?Biztos van,aki nyalja szülei seggét,hogy fizessék ki a lakbért,rezsit meg kajàt!

2014. febr. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Az a legviccesebb, hogy valaki lepontozta azokat, akik pozitív választ adtak. Ez legyen a legnagyobb öröme az életben :)
2014. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

#15


veletlenul raerek ,mert szabad hetvegem van es nem kell ma is dolgoznom

2014. febr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
90%
17-es, elhiszem, naaaagggyon kis ügyibügyi vagy, de ki a t..kömet érdekel ez és mi köze a kérdéshez?
2014. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem ez egy tünet. Tudom, hogy a csapból is a "Pán Péter generáció" folyik, de valahol nálad is erről lehet szó... Nem az a gáz, hogy gyerekes a szobád, hanem hogy nincs igényed másra.
2014. febr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Nem kell irígykedned, mert a kérdező otthon él a szüleivel és szerető család veszi körül.

Tudom, elhiszem h. neked biztosan nehezebb az életed - lehet h. nekem is - de attól neked jobb, ha írigykedően beírsz egy gonoszkodó kommentet?

Mármint azon túl, h. sekélyesen ettől megnyugszik a lelked???

2014. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
A legnagyobb gáz, hogy "tudnák"-ot írsz... - ez volt a kérdés?? ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor ne irj ide ennyi
2014. febr. 9. 16:24
 19/21 anonim válasza:

Tudom, hogy nem ez a kerdes, de meglepett egy komment. Mar miert lenne gaz ha valaki 20 evesen a szuleivel lakik????

Foleg, hogy semmit sem tudsz a kerdezorol.

Elarulom, hogy en 33eves koromig a szuleimmel laktam, es kepzeld az alatt az ido alatt osszesporoltam egy lakas es auto arat. Tehat hitelmentessen elek jelenleg a kis csaladommal. Ha alberletbe megyek akkor ma nincs semmim csak a ruham.

2014. febr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
én 23 vagyok, mégis van egy csomó plüssöm :)
2014. febr. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!