Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy már csak 1 hónapod van hátra?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 11:25
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
60%
azonnyomban vennek egy hatalmas kolcsont, aztan felmondanek es elutaznek tajfoldre! ott az osszes penzt elherdalnam kuvakra es piara. (kit erdekelne az aids, hepatitisz meg a majcirozis?)
2008. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 Mia007 válasza:
98%
szerintem elmenne az eletkedvem teljesen. Ha mar csak 1 honapom lenne?!nem tudnek bulizni es jokat rohogni..egyfolytaban azon tornem a fejem ,hogy az elettarsamat, a csaladomat, a barataimat,es az ismeroseimet utoljara latnam. nem jo az ha elore tudod hogy meg fogsz halni. ezeket amiket irtatok valaszoknak...szerintem azon legyetek hogy minel hamarabb megvalositsatok, mert soha nem tudhatod mi var rad holnap..
2008. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:
27%
Én speciel mindenhova betörnéjk (boltokba büfékbe) telikajáznám magam meg bas_nák minden jó nőt elkölteném az összes pénzem ellopnák egy fullos bmw-t amit széthajtanák meg ilyenek!!!!!!!!
2008. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim válasza:
51%

elözö valaszolo vok


NAJÓ EGY KICSIT BELEÉLTEM MAGAM! DE TALÁN!

2008. júl. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Minden időmet a kislányommal, meg a férjemmel tölteném,és állandan serkentőket innék, hogy minél kevesebbet aludjak."aki sokat alszik keveset él"
2008. júl. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

minden, amire vágyom többet igényel egy hónapnál. Asszem nem kezdenék el élni, talán elmennék a vidámparkba, mert ott még sosem voltam. És talán a páromtól sem várnám el, hogy végignézze, és végigszenvedje azt a lelkitraumát, amin végigmegyek. Ott már nem én leszek fontos, én nem is tudom... lehet az lenne a megoldás, ha határozottan elküldeném, h lépjen már most tovább.

és tök durva lenne, h az összes adósságom mind a családtagjaimra marad.... uáááhhhh...

2008. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálnám, hogy meg tudok-e gyógyulni a gondolataim erejével és ha sikerül egy teljesen új életet kezdenék.:D
2008. júl. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy tudom ez csak egy feltevss es nem biztos akkor azt mondom, hogy kiprobalnek mindent amire vagytam de valamilyen okbol nem tettem meg. Pl: lefekudnek azzal a pasival akit annyira szeretek, de eddig nem tehettem mert tudtam,tudom hogy neki csak a testem kell; jokat zabalnek, amit nem tettem meg az alakom miatt, stb.

De ha tenyleg,igazan kiderulne, hogy csak egy honapom van hatra biztosan annyira magamalatt lennek, hogy meg sem fordulna mindez a fejemben es nem is lenne hozza kedvem, egyszeruen bezarkoznek es rettegnek a "pillanattol"

2008. júl. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
91%
legjobb,ha aztán kiderül,hogy nem is fogsz meghalni:D:D:D
2008. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
70%
Felvennék egy nagy összegű hitelt, körbeutaznám a világot, és bezúznám az ellenségeim arcát!
2008. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!