Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tennél, ha kiderülne,...

Mit tennél, ha kiderülne, hogy már csak 1 hónapod van hátra?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 11:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
91%
Mindenféle extrém dolgot csinálnék: raftingolnék, canyoningolnék, ejtőernyőznék, sokat motoroznék, akik fontosak nekem azoknak megmondanám, hogy szeretem őket, megtiltanám, hogy szomorkodjanak miattam. Kutyám, macskám életét bebiztosítanám, hogy utánam is jó helyük legyen. Buliznék is, meg speedeznék, hogy ne aludjam át az utolsó hónapomat... :-) meg hatalmasakat szexelnék :DD
2008. júl. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, valóra váltanám az összes álmomat.
2008. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
68%
Nahmeg, van egy csomó olyan dolog, ami ilyen átvitt gyógymód.. mindet kipróbálnám szerintem.
2008. júl. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ha 30 napom lenne hátra előszöris:

1. nap: megpróbálok beletörödni, hogy megfogok halni

2-3. nap azon gondolkozom, hogy milyen lehetne a halál után

3-6. közölném a hírt minden rokonomal és családtagomal

6-12. elmennék a mammutba és megvenném az xbox 360-at és egy pár játékot rá és játszanék egy kicsit

12-15. szerveznék egy jó kis búcsúbulit az utolsónapra

15-20. elmennék a kedvenc városomba Zürichbe pár napra nézelődni

20-27. megpróbálok az összes ellenségemmel kibékülni

27-29. biciklizek egy jót

30. megtartanám a búcsúbilit és éjfél előtt pár percel felmennék a szobámba és ott feküdnék az ágyamon amíg elnem jön a fény.

mimindent lehet csinálni 30 nap alatt...:)


Üdv Bence

2008. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
100%
Minden olyan régi ismerőst, barátot felkeresnék, akikkel már nem tartom a kapcsolatot, és jót elbeszélgetnék velük. A közeli barátoknak, rokonoknak elmondanám azt, hogy nekem igy lesz a legjobb, és élet lesz utánam is. Nem próbálnám kezeltetni magam(már azt az utolsó hónapot is rontsam el kórházakkal?!). Megszervezném a temetésem, hogy ne másra háruljon ez a része. Megkérném barátaimat, hogy mondják el temetésemen milyen voltam(jót, rosszat egyaránt), mert az csak őszintébb lenne, mint egy pap szertartása. Végezetül megkérném, hogy hagyjanak magamra, és még véletlenül se próbáljanak sopánkodni azon, hogy kezeltessem magam, hisz úgyse lenne már értelme 1-2 nappal meghosszabbitani azt az egy hónapocskát.
2008. aug. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim válasza:
90%

ha 100% lenne akkor az összes pénzemet a mekibe költeném el amíg meg nem unom.

csomó minden kipróbálnék mint pl. ejtöernyőzés meg csomót vásárolnék utánna odadnám egy korháznak és csak ennén buliznék ismerkednék és ilyenek

2008. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
92%
Lesmárolnám azt a lányt akit szeretek féktelenül buliznék drogoznék mindent kirabolnám a bankokat vagy ameddig jutok XD ha már csak 1 hónapom van akkor már mind1 egybkent még elköszönnék szüleimtől haveroktól de nem nagyon sajnáltatnám magam:)
2008. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim válasza:
90%
elsőre kiborulnék aztán rájönnék jó buli akit szeretek elbucsuznék és amugy mindent megtennék buli pasik ami kell..
2008. aug. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%

Egy közeli barátom eljátsszotta ezt...számolt vissza...de sikerült megfékeznem...ő nem tett semmit.élte az életét.

Én ha így lennék:

Megtennék mindent amit nem tehtnék a további következmények miatt.

Sajnálnám a szeretteim...

2008. aug. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Elköszönnék mindenkitől, akit valaha megismertem az életemben és megbocsátanék az ellenségeimnek!
2008. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!