Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki érzi magát mélyponton most...

Ki érzi magát mélyponton most érzelmileg? Érezted már úgy, hogy senki sem hallgat meg, nem ért meg senki sem és magányos vagy? Egyedül maradtál lelkileg?

Figyelt kérdés

Hogy nem tudsz levetkőzni senki előtt lelkileg? Nincs párod, akire számíthatnál?

Nem számíthatsz szinte senkire a szüleiden kívül vagy még azokra sem érzelmi szempontból? Mesélhetsz.


2014. febr. 22. 18:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
75%

És azt gondolod, hogy egy párkapcsolat segítene?

Az a baj, hogy senki nem megy bele úgy egy kapcsolatba, hogy látja, hogy lelki szemetes láda lenne, meg mankó akire támaszkodni akarnak. Szóval, amíg így érzel, nehéz lesz párkapcsolatot kialakítani.

2014. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

ez most verseny?

a szüleim kidobtak otthonról, a suliból kirúgtak, dolgozom, de marha keveset keresek, a párkapcsolatom totálisan boldogtalan, és hamarosan vége lesz, vszeg mehetek a híd alá után.

2014. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Kb mindig ezt érzem.

És talán tényleg nem számíthatok senkire, kár bárkinek mondanom bármit, egyik fülén be, a másikon ki.

És évek óta ebben élek.

2014. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
Én is folyamat így érzek...
2014. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Nem a párkapcsolatra hegyeztem ki a kérdést. Nem várom, hogy megmentsenek. Csak magamat tudom megmenteni. Arra vágyom, hogy megöleljen egy nő, hogy érezzem a lelki közelségét. Hogy elmondhassam neki az örömömet, bánatomat, akárcsak ő nekem. De már az is boldoggá tenne, ha megtalálnám végre a helyem ebben a világban. Mert nem azért tanultam, képeztem magam, hogy soha sem tudjak leválni a családi háztól és legalja fizetést kapok. Menjek külföldre? Környezetváltozás kell? Igen. Csak miből? Most szedem a tőkét hozzá, aztán meglátjuk. De nincs kedvem egyedül neki vágni a vak világba.

Egyre többet foglalkoztat a gondolat, hogy leszarom az emberek 95%-át és emiatt elmegyek lakni a hegyekbe egy faházba, vagy valami ilyesmi. Nem akarok e szabályok által korlátolt kishitű társadalomban élni tovább. Viszont meghalni sem akarok.

2014. febr. 22. 18:18
 16/29 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi Taigetosz szökevényt egy rakáson, apám...
2014. febr. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ha leszarod az emberek 95%-át, még mindig marad 357 millió ember, akiket nem szarsz le.
2014. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Egy könyvet akarok írni a magyar fiatalok helyzetéről. Elsősorban azokról, akik sokat tanultak és mégsem sikerül nekik a boldogulás. Személyes okok miatt, mivel én is sokat tanultam és még sehol sem tartok huszonévesen. Ha benne vagytok egy beszélgetésben skypeon vagy ha nektek, hogy leírjátok a saját történeteteket, nagyon szívesen fogadnám. Bármilyen gondolatot szívesen fogadok bárkitől wordben leírva, álnévvel vagy teljes névvel ellátva. Mit szóltok?
2014. febr. 22. 18:25
 19/29 anonim ***** válasza:

Én igazából nem érzek semmit.

Sem mélypontot, sem magányt, sem semmit.

Szerintem nem is vagyok képes érezni.

Nem tudom miért, szerintem a ragaszkodáson kívül semmim sem volt, ami könnyen szerelemnek látszódhat.

De csak ennyi.Ja és pasi vagyok.

2014. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
57%
A kérdezőt nehogy megsajnáljátok, épp az előbb ribizett le priviben.
2014. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!