Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki érzi magát mélyponton most...

Ki érzi magát mélyponton most érzelmileg? Érezted már úgy, hogy senki sem hallgat meg, nem ért meg senki sem és magányos vagy? Egyedül maradtál lelkileg?

Figyelt kérdés

Hogy nem tudsz levetkőzni senki előtt lelkileg? Nincs párod, akire számíthatnál?

Nem számíthatsz szinte senkire a szüleiden kívül vagy még azokra sem érzelmi szempontból? Mesélhetsz.


2014. febr. 22. 18:07
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
82%
.Miss_Dominancia. ahogy viselkedsz, én itt ribizlek le!
2014. febr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Hogy viselkedem? :DDDDDDD
2014. febr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Istenem, komolyan mondom Dominancia....szét offolod a kérdésemet és még neked áll feljebb? Menj máshova poénkodni ember. Itt fájdalommal rendelkező emberek írnak. A poén helye máshol van. Na ki mit mondd a tervemre a könyvvel kapcsolatosan?
2014. febr. 22. 18:39
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább nyomtassuk ki az itteni sírós kérdéseket, és köttessük be.
2014. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Úgy érzem,most vagyok a legmélyebben.

Elég durván szociális fóbiám és pánikbetegségem van,amit kezeltetek is,(1,5éve)de egyenlőre eredménytelen.

Depressziós vagyok,nem érdekel semmi,már azok az emberek sem boldogítanak akiket régen a barátaimnak neveztem,és imádtam.Nem tudok éjjel aludni,folyamatosan sírógörcsök jönnek rám,az emberek bántank,és én is bántom magam,amivel nem tudok leállni.Feleslegesnek érzem magam és magányosnak. Azthiszem szétesett körülöttem minden.

17L

2014. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ja és igen. Kapcsolatom nincs,komolyabb nem is volt soha. A szüleimre sem számíthatok,nem értenek meg.

Előző voltam.

2014. febr. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
A mai életben, ha nincs kivételes tehetséged valamiben (például programozás) ami kompenzálja a személyiséged gyengeségeit akkor hiába a mérhetetlen sok tanulás (ismeret szerzés) nem tudod majd magad "eladni". Nem hiába éli már egy jó ideje a reneszánszát a modern világban a személyiségfejlesztés különféle formái.
2014. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
en meghallgatlak ha irsz nekem akar folyamatosan is
2014. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Tudod aki már ilyen szinten annak már nincs senki felé bizalma ha akar ha nem akkor se.fog megnyílni és inkább elnyomja magába az érzelmeket ezt tapasztaltból mondom
2015. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!