Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan vegyem rá magam a...

Hogyan vegyem rá magam a tanulásra?

Figyelt kérdés
9.-es vagyok és hazaérek az iskolából nem bírok fent maradni (igazából ezt nem tudom miért van rohadt fáradt vagyok akármikor fekszem le) és felkelek kb 6kor utána edzek és a tanulás az már nem megy. Mostanában este tanulok de még így se jó annyira most is már 20 perce húzom az időt hogy mindjárt neki kezdek de mégse. Az a baj,hogy engem egyik tantárgy sem érdekel mert már tudom mi akarok lenni és ahhoz nem kell semmi de azért még is leszeretnék érettségizni szóval kéne pár ötlet mert nem tudom h milyen célnak kéne lebegni a szemem előtt.
2014. márc. 3. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt mondtad le akarsz érettségizni. Tessék megvan a cél, ez lebegjen a szemed előtt. De lebegtesd is, mert más nem fogja! Nincs praktika, nem kell agyalni, tanulni kell, ennyi, kész. Csak kezdd el, még ha nincs is kedved hozzá!
2014. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg figyelni órán.
2014. márc. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!