Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elrontottam az egész életemet?

Elrontottam az egész életemet?

Figyelt kérdés

Először is kezdeném azzal, h elég konzervatív szüleim vannak, mind a ketten matematikusok, ezért nem csoda, h rendszeren jártam matekversenyekre országos és nemzetközi szinten is. Élveztem is a versenyeket, a felkészülést, jó érzés volt a többiek előtt végezni. Az egyik nap azonban hirtelen megváltozott minden, elöntött az érzés, h elvesztegettem az életemet, lemaradtam a legfontosabb dolgokról: a bulizásról és egy szép barátnőről.

Ez az utolsó évem a középiskolába(egyébként magántanuló vagyok a sok verseny miatt), ezután egyetemre fogok menni, a szüleim nagy reményeket fűznek hozzám, de nekem teljesen elment a kedvem az egész tanulástól és totál depressziós lettem ettől az egésztől, úgy érzem nem fogom tudni behozni az elhalasztott éveket és pillanatnyilag egy hatalmas vesztesnek érzem magamat :S


A szüleimnek nem mertem erről beszélni, de valahogy már kikellett ezt engedni magamból, szóval köszi, ha végigolvastad :P


2010. márc. 15. 18:34
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
0%

Legyél emo-s.


Am ELSŐŐŐ XD

2010. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Ez mi köze a szexhez?
2010. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
sztem beszéld meg szüleiddel, vagy a tanulás közben bulizz vagy ismerkedj
2010. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj erről a szüleiddel és a barátaiddal!

Nyílván nem rontottad el az egész életedet, csak valami kimaradt. Ami lehet, hogy nem is annyira fontos.

2010. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Azért nem rontottad el az egész életedet...
2010. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Jahh az igaz, hogy az elvesztetett éveket nem hozza vissza semmi.

Nem tudom pontosan milyen vagy, vannak -e barátaid vagy sem, de ez a magán tanulós dolog egyszerűen baromság. Amikor az ember szocializálódna, akkor nem tud, mert csak tanul.

Nem hinném, hogy olyan jót tett ez a dolog...

De még lehet 5000 barátnőd, de a konzervatív nevelés miatt valszeg nem lesz...

2010. márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

sose késö elkezdeni. azt irod középiskolat most végzed, szal 18 lehetsz kb még csak.. CSAK !!! elötted az élet, ha nem akarod h igy folyatodojon TEGYÉL ELLENE.. más nem fog tenni az biztos, ez a te életed, csak te tudsz ezen változtatni! Ne a szüleid döntsék el, hogy neked mi a jó!

remélem segitettem :)

2010. márc. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%

Még nem maradtál le semmiről...oh még csak ez után jön a sok móka:D Én most vagyok első éves;)


Az a fontos, hogy olyan egyetemre menj, ahova akarsz, azt tanuld, amit akarsz, amihez kedved van!:)


Próbálj beszélni a szüleiddel, hogy az ő álmuk nem a te álmod, és ezt értsék meg! Ez a TE életed, nem az övéké, és hagyjanak élni!

A saját álmaidat valósítsd meg, srác, ne a szüleidét!;)


19/L

2010. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
A helyett, hogy itt depülsz, menj, és pótold be. Hát nem?:D
2010. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
64%
Majd amikor a tobbiek kapargatjak ho vegen a fillereket a luxus kiflire,te meg kenyelmesen elvagy a csaladoddal a fizetesedbol nem erzed,hogy elvesztegetett ido lett volna.
2010. márc. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!