Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalom kerestetik?

Önbizalom kerestetik?

Figyelt kérdés
Totál csúnyának tartom magam, pedig állítólag átlagos vagyok. De hogy szerezzek önbizalmat, ha átnéznek rajtam?
2014. márc. 7. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Kokain.
2014. márc. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Extasy nem jobb? :D
2014. márc. 8. 00:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy képet. Ha nem vagy csúnya, adok önbizalmat, ha csúnya vagy... ezt inkább kerüljük el:D
2014. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A harmadik válaszoló ötlete nem rossz, de némi kiegészítésre szorul. Tegyél fel egy képet, és mi tanácsot adunk, hogy milyen apró változtatásokkal optimalizálhatnád a kinézetedet. Elmondjuk neked, hogy szerintünk mit lenne érdemes kihangsúlyozni és mit inkább elfedni.

Ha ezt megteszed, akkor majd szebbnek találod magad, és az önbizalmad is minden bizonnyal növekedni fog.


Ha mégse tudunk tanácsot adni, az csak egyet jelenthet: Reménytelen ronda vagy, a legjobb ha most rögtön megölöd magad. Csak vicceltem... :D


Ha nem tudunk tanácsot adni, akkor szép vagy, tehát semmin nem kell változtatnod, viszont ha mégse vagy tökéletes (ki az?) akkor nagyon sok tanácsot tudunk adni, és könnyen javíthatsz magadon - rengeteget.

2014. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!