Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ocsmany, kover, testes nonek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ocsmany, kover, testes nonek erzem magam, mit tegyek ellene? Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

167cm vagyok 60 kg, kepet nem kuldok, masok visszajelzesebol nem vagyok csunya, megis soha nem kellek annak a pasinak, akiert majd megorulok.

21L


2014. febr. 21. 22:38
 1/9 anonim ***** válasza:

hmmm ha nem vagy csúnya, akkor nem vagy az :) Ne egy pasi alapján ítélj magadra nézve.


Amúgy az elfogadás az egy nehéz dolog. Először is olyan emberekkel érdemes barátkozni, akik felnéznek rád, elfogadnak, vonzónak tartanak, kedvesek, stb.


Másrészt meg rá kell jönni, hogy te vagy az egyetlen ember, akivel biztosan le kell élned az egész életed, úgyhogy jó társaság kell hogy legyél magad számára.


20/F

2014. febr. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
hááát fogyj sztem :) nem olyan nehéz. határozd el. ha elhatároztad, segíthetek :)
2014. febr. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A paramétereidből,és mások visszajelzéseiből,ítélve!Sajnos csak a fejedben van zavar!
2014. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"masok visszajelzesebol nem vagyok csunya, megis soha nem kellek annak a pasinak, akiert majd megorulok. "


Akkor hát nem a külsőd, hanem a belső tulajdonságaid taszítják az álompasidat. :/

2014. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A testsúlyod ideális a magasságodhoz, tehát nem vagy kövér. Viszont feltételezem, hogy felszínes vagy, és csak az adonisz férfiak érdekelnek, innentől fogva viszont szánalmas a nyafogásod.
2014. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Diétázz és mozogj rendszeresen!
2014. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5: ahogy téged is csak a csinos nők.
2014. febr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség ez a fogadd el magad. Ha magadat nem tudod elfogadni akkor másnak miért kéne téged, amikor van egy rakás jobb csaj? Mozogj rendszeresen, diétázz. Neked is jobb ha egészségesen élsz ráadásul az a ,,mellékhatása", hogy jól nézel ki.
2014. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

165/62, van rajtam felesleg, de az ocsmány kövér nem itt kezdődik, te sem lehetsz az.

Én tudom, mi a baj.

"megis soha nem kellek annak a pasinak, akiert majd megorulok."

Ez ismerős.

És tudom az okát.

NEM a külső a baj. Akit le$zarsz, nem foglalkozol vele, az kaparni fog. Akiért oda vagy... na az sajnos előbb utóbb megérzi, és visszaél vele.

Ez tapasztalat.

Minden kapcsolatomnál az volt, amíg tartottam a tisztes távot, addig érdekes voltam, kellettem.

Amint megadtam magam (nem... nem a szexre értem. Hanem elkezdtem benne bízni, kialakultak komolyabb érzelmek), a pasi szépen leeresztett, passzív lett. Mert már biztonságban érezte magát, úgy volt vele, már nem kell tennie semmit.

Pár ilyen után elzártam az érzelmeim, nem tudok és nem is akarok szeretni senkit.

Persze, hogy így nem tudom levakarni magamról a pasikat... De már képtelen vagyok érdeklődni bárki iránt.

25L

2014. jún. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!