Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lettem ilyen furcsa...

Miért lettem ilyen furcsa személyiség? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Először is van hogy szoktam magamban röhögni vagy ha beszélnek hozzám vagy beszélek valakihez akkor is rám tör a vigyor bár én ettől még normálisnak tartom magam csakhát a kívűállók ugye ezt máshogyan látják. A másik az hogy nagyon félénk vagyok van hogy meg sem merek mukkanni pedig a szüleim mindig is szerettek nem volt semmilyen lelki bántódásom. Ha megbántanak szóval vagy valami kudarc ér egyből depis leszek és az öngyilkosságon jár az eszem.

2014. márc. 14. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Félelemből is nevetgélhet az ember. Vagy pedig ha zavarban van, nem csak vidámságból.

Túl érzékeny vagy.

2014. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!