Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meddig birja az ember alvás...

Meddig birja az ember alvás nélkül?

Figyelt kérdés
Be lehet csavarodni töle 1 idő után?
2009. dec. 15. 23:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
70%
egy idő után meg is lehet halni ha egyáltalán semmit sem alszol! de miért tennéd?:O
2009. dec. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 vav22 ***** válasza:
74%

Én úgy tudom, hogy az ember tovább bírja folyadés és táplálék nélkül, mint alvás nélkül.

Mielőtt lepontoznátok, ezt úgy hallottam valakitől és én is kiváncsi lennék rá, hogy akkor ez most hogy is van?

2009. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Max 1 hétig, a világrekord amúgy 11 nap.
2009. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
1 hét, ha nem tudsz aludni sportolj, kapj be pár bogyót, egyél rendesen.
2009. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Bele lehet halni, természetesen úgy, hogy nem hagynak, mert ha saját magadon múlik, akkor egy idő után elalszol így is úgy is. De pontos adatokat nem tudok.
2009. dec. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
74%

Én egyszer vizsgaidőszakban járás közben elaludtam az utcán, és természetesen elestem. Volt min röhögni :-))


Aztán meg írás közben aludtam el, de írtam tovább bőszen, és mire felébredtem, észrevettem, hogy leírtam, amit álmodtam! :-)


Azért eddig nem kell vinni a dolgokat! :-)

2009. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
11 nap?azkemény.Nekem a rekord 2 nap ,de akkor már kib*szott fáradt voltam:S
2009. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nekem a rekord 1nap de már "ölni" akartam.
2009. dec. 15. 23:42
 9/28 anonim ***** válasza:
Nekem 3,5 nap,
2009. dec. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hallottam, 2 hét körül van a halálos adag. Mint minden, ez is nyilván egyéni dolog. Nekem néhány éve volt egy olyan betegségem, ami miatt 13 napig nem tudtam aludni. A tüdőgyógyász is ezzel "humorizált" hogy aludjak,mert ebbe bele lehet halni. Mintha nem szerettem volna... nagyon erős köhögés kínzott, minden izmomban izomlázam volt tőle, könnyem csorgott a fájdalomtól, de csak annyit mondtak, legyek türelmes, majd elmúlik. De szinte csak 1-1 perc maradt ki köhögés nélkül, a fejem már a saját köhögésem hangjától fájt. Gyógyszerek nem hatottak, a röntgenen nem látszott semmi. Mai napig nem tudom, hogy mi volt, valószínűleg valami durva pszichés eredetű dolog, éppen az előtt történt, hogy kimondtam volna, hogy el akarok válni.

Nagyon furcsa állapot volt, néha azt sem tudtam hol vagyok. Hangom sem volt már, az első 4-5 napban még dolgoztam is, bár nem túl hatékonyan. Minden nap reménykedtem, hogy elájulok és alszom egy napot, de a félájult állapotból is azonnal ébresztett a fuldoklós köhögés, még el sem eshettem. Nagyon furcsa állapot volt, néha az is eszembe jutott, hogy talán nem is élek már, de éltem, mert folyamatosan jártam dokikhoz, gyógyszertárba, stb., tehát voltak bizonyítékaim magam számára :D Aztán egy orvos teljesen más módszerrel elmúlasztotta a köhögésemet egy időre (kb. 2 óra időtartamra) Az idő alatt olyat pihentem, mint még életemben soha. Szerintem megmentette az életemet.

2009. dec. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!