Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meddig birja az ember alvás...

Meddig birja az ember alvás nélkül?

Figyelt kérdés
Be lehet csavarodni töle 1 idő után?
2009. dec. 15. 23:08
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
Egy ember 3 napig bírta alvás nélkül úgy hogy járt dolgozni egy nap 8 órát és evett rendesen.
2012. júl. 28. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Előző hsz-elő vok. A végére elfelejtettem odaírni hogy meghalt.
2012. júl. 28. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 baloghtobi válasza:

most vagyok túl 85 órán, kávé, meg ilyesmi nélkül


ellenben nem direkt teszem.

2012. júl. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Nem 2 nap volt a rekord idén nyáron..:P

De utána másfél napot csak aludtam.. :D


17/F

2012. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

Volt egy Hozzá szólás elég Hosszan le irta az Első oldalon egy Tag hogy 13 Napig nem tudott aludni Valami miatt.

Velem is Ugyan ez volt én 4 napig nem aludtam csak kábult állapotban tudtam lenni de nem aludtam És ez a Stressz től van Ha valami miatt Nagyon nagyon izgul az ember azt gondolod Hogy semmi komoly Pedig nagyon is az. Ezért Történhet ilyen dolog.


23/F és már 2 napja megint nem aludtam semmit.

2013. máj. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Hát én most vagyok az 5. napnál, az energia ital még életben tart. xd
2014. aug. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
4 nap a rekordom, még részegen sem tudtam aludni . (insomina)
2015. júl. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
En egyszer 6 napot volnam ébren, a 3 nap után halucinál az ember, utána jobban lesz, átmegy rajta a fáradság de egy érdekes állapotba kerül, 5 nap után olyan gondolataim voltak, hogy talán már nem is élek, akkor már olyan fáradt a test meg az agy, hogy azt is elfelejted amit 10 masodperce kérdeztek, meghalni nem lehet hacsak nem ezzel kinoznak, mert szerintem beájul az ember egyszercsak és elalszik.
2018. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!