Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vártad már a középsulit 8....

Vártad már a középsulit 8. -as korodban?

Figyelt kérdés
Én már nagyon szeretnék középiskolás lenni,pedig itt nagyon jó barátaim vannak,a tanárok is OK. Lehet attól,hogy ha oda vesznek fel mindenkit,ahova jelentkezünk,akkor egy busszal járunk.Talán ez nyugtat meg? Ti is így vártátok?
2009. dec. 18. 15:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%

nagyon vártam!

és imádom:)

de azért az egyetemet is várom :D pedig jól érzem magam itt.

16/L

2009. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
59%
Én vártam.
2009. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is nagyon várom,remélem nem is csalódok benne..:)
2009. dec. 18. 19:15
 14/19 anonim ***** válasza:
71%
Hát én vártam, mert nagyon szar volt az osztályom, igy sokkal jobb =)
2009. dec. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%

nagyon vártam már. elegem volt az osztályomból.

de most így visszagondolva hiányzonak is.. azért nyolc év az nyolc év.. velük keltem tulajdonképpen.. velük éltem.

na mindegy. de azért összeszoktunk futni.. és olyan jó így' jajj de megváltoztál, jajj de rég láttalak stb.. :D'


Meg tulajdonképpen olyan jó velük így találkozni.. hogy az a ülye haver aki gyujtogatott a suliba meg minden hétvégén kész káosz volt most egy férfi akinek családja van.. meg a többiek. :) és az az öt perc míg beszélek vele/ük egy örök emlék. :D

na de majd teis megtudod..

25/F

2009. dec. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%

Vártam nagyon. Mindig azt mondogattam, hogy csak egyszer kerüljek el onnan. Aztán a ballagást mégis végigbőgtem:)

Most ugyanez van gimibe végzősként. Nagyon várom, hogy elmenjek, de nagyon fog hiányozni is:)


17/L

2009. dec. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
AZ utóbbi egy-két évben teljesen megváltozott a jellemem és az érdeklődésem. Az osztálytársaim és a tanáraim nem így ismernek és mindég azt akarják rám erőltetni amilyen régen voltam. szeretnék mindent újrakezdeni, így szeretnék már középsuliba menni. Remélem oda jutok el ahova akarok :)
2009. dec. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
8.-os vagyok, és várom
2009. dec. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én most szeptemberben leszek 8.-os. Ki se tudom mondani hogy mennyire várom a gimit!!!! :D A mostani osztályomat 1-2 kivétellel legszívesebben kidobnám a kukába!!! De most komolyan! Olyan hogy "osztályközösség,, nálunk nem létezik. Mindenki kibeszéli meg baszogatja a másikat napi szinten. Az biztos hogy ballagáson egy csepp könnyet nem hullajtok értük! Ha vége van a ballagásnak megmondom nekik:Császtok csürhe nem fogtok hiányozni! Az osztálytalálkozót meg akár fel is dughatjátok, legalábbis én biztos nem megyek el rá!


L/14

2010. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!