Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17 éves lány vagyok és nem...

17 éves lány vagyok és nem tudok megbékélni a kinézetemmel csúnyának érzem magam és ez odáig fajult, hogy gyakran elkerülöm az embereket nem alakítok ki még baráti kapcsolatokat sem. Szerintetek mihez kéne kezdenem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 17:20
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

14:52:

taplócsicskavagy?

2010. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy 17 éves fiú vagyok, ezért nem tudom mit érez egy velem egykorú lány. Azt viszont tapasztalom, hogyha rámosolygok egy lányra, annak jókedve lesz.

Ezzel nem azt írom, hogy én szép vagyok, mivel ezt nem én, hanem a környezetem dönti el...

Amit tudok tanácsolni az az, hogy fogadd el magad, és ne vond ki magad az emberi kapcsolatokból. Emellett azt is tudom tanácsolni, hogy egy ideig ne kezdj bele új kapcsolatba a fiúkkal, mert ha még egy csalódás ér, azzal nem leszel több.

Egyenlőre a lányok társaságában gyűjts egy kis önbizalmat. -és ha már van elég, akkor se kezd el kapcsolatot, hanem inkább várd meg, hogy a fiúk kezdeményezzenek. Ez megint plusz önbizalmat ad majd.

Végezetül, annyit megígérhetek, hogyha szembe fogok veled menni az utcán, én biztosan rád mosolygok.

:-)

2010. febr. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

figyelj, ez nagyrészt csak elhatározás kérdése. én évekig utáltam magam, azt gondoltam, rusnya vagyok, majd elegem lett, odaálltam a tükör elé, és hangosan kimondtam: igenis szép vagyok, igenis jól nézek ki!

nem mondom, hogy azóta minden napom leányálom, de sokkal-sokkal könnyebb. és már nem gondolom, hogy csúnya vagyok

próbáld ki ;)

2010. febr. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
jézusom, én pont ugyanígy vagyok:( csak én hogyha tükörbe nézek gyakran sírok is és rosszul leszek:S nemtudom hogy mit kellene csinálnunk..vagyis mindenképpen el kellene fogadnunk a kinézetünket de nekem sajnos nem megy:/
2010. febr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Üdv!

Én még mindig a 17 éves srác vagyok, egy párral előrébbről.

Az előző írótól is, és a kérdezőtől is kérdezem, hogy miért nem tudod elfogadni magad?

Egyszerűen nem értem. Szerintem mindenki úgy jó, ahogy van. Ezt fogadd el kérlek.

Még valami:

Nem kell senkinek sem megfelelned. Rengeteg fura külsejű, és lelkű ember szaladgál az utcán, akik ahelyett, hogy depressziósak lennének, inkább büszkék arra, hogy van egy egyéniségük.

Kérlek titeket tisztelettel, hogy ezt fogadjátok el.

2010. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaiokat.Nagyon hasznosak voltak.
2010. febr. 6. 21:28
 17/21 General ***** válasza:
Tegyél meg mindent a külsődért. Formás alakja majdnem mindenkinek lehet, de azért sokat kell dolgozni. És ha megteszel mindent a célodért, magaddal is elégedettebb leszel.
2010. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az, ami zavar a külsődben? Az alakod? A bőröd? V mi a probléma? Szerintem előbb ezt kellene megállapítani és a problémás részekre koncentrálni. Pl. ha az alakod nem tetszik elkezdhetnél sportolni, egészségesebben étkezni, ha a bőröddel van gond, akkor ott a kozmetikus, sminkek, esetleg bőrgyógyász, ha a hajad nem tetszik, akkor egy jó fodrász stb. Nem hiszem, h tényleg olyan nagy lenne a baj, mint gondolod. Hidd el, nincs az a szépséghiba, amit ne lehetne valahogy eltüntetni v legalábbis ellensúlyozni.:)
2010. febr. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az arcommal van problémám és ezen nem lehet változtatni.
2010. febr. 7. 09:14
 20/21 anonim ***** válasza:

Miért pont az arcoddal van problémád?

Mi az ami nem tetszik benne?

Ne légy önbizalom hiányos, hagyd, hogy felvidítsanak.

( 17 ; szokásos )

2010. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!